Misty Enns

14. října 2012 v 13:31 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Misty Enns
Datum narození: 25.6.1995
Původní bydliště: Los Angeles poté Saltlake city
Popis: Když spatříte Mis první věc, která vás na ní uchvátí, jsou její oči. Černé a když je hodně šťastná nebo na někoho naštvaná s nádechem do modra.
Nikdy nebyla úplně spokojená se svojí menší postavou. Měří jenom 163 cm, ale zase na to že je menší, má postavu dobře vypracovanou, protože si na tom dávala i dává hodně záležet.
Každý by řekl, že člověk ze Saltlake city má být opáleným, jenže ona nikdy opálená nebyla, vždy měla pleť stejně světlou jako teď, když je upírem.
Další věc, která vás na ní zaujme je její líčení a způsob oblékání. Oblečení si dost často dělá sama. A co vůbec, nesnáší kritiku. Hodně lidem může její styl oblékání přijít zvláštní, ale ona to má spíše podle nálady.
Líčí se většinou jenom tak, že si dá černé stíny, tužku a řasenku.
Určitě si všimnete piercingu který má nad rty, no má tam dva, říká se jim angelbites. Další piercing má v pupíku, kdo ho vidí, tak by řekl, že to jsou jen nějaké divné motanice, jenže ne. Je to symbol její rodiny. Teď momentálně má jenom tyhle, ale ráda často piercingy mění, takže kdykoliv může přijít s jakýkoliv jiným.
Když kolem vás Mis projde, ucítíte závan borůvkové vůne.
Dokáže vás jediným svým vřelým pohledem nechat se topit v jejich očích.
Povaha: Mis za svůj život vystřídala už hodně povah a pokaždé, podle nálady, jí sedne jiná. Ale i tak, má pár stálých. Odjakživa je hodně přátelská a nedělá jí problém za někým přijít a začít se s ním bavit. Z hodně věcí prostě umí dělat srandu, bude si s vámi dost často svými povahami vyhrávat, protože nikdy nemůžete vědět, jak se zachová. Není žárlivá, ale pokud to už zajde hodně daleko, žárlivost se objeví, většinou né v malém množství. Nejvíc bývá milá, ale je také pěkně paličatá a umíněná. Pokud ji naštvete, tak ona to v sobě dokáže dlouho dusit, ale potom dokáže pěkně vybuchnout. Jediná věc, která jí uklidní je, zalézt si do stáje a tam si jít hřebelcovat svého koně Deciba.
Zájmy: Mis je velmi nadaná pro hudbu. Baví ji vymýšlet nové texty písní, poslouchat a hodnotit hudbu. Nejvíc ji ale baví zpěv. Zpívá si jenom tak pro sebe, ale ona sama ví, že je v tom dobrá. Také ji baví jízda na koni, její rodina má vlastní stáje takže je jasné že tu Mis má svého vlastního koně a nejenom jednoho dovezla sem i koně svého bývalého přítele. Miluje svoje kotě Dee, které si ji vybralo na staré škole noci v Tulse, od té doby už jsou nerozlučitelní, také tu má tasmánského čerta jménem Lifa.
Do jejích dalších zájmů patřil tanec, občas si ještě zajde něco vyzkoušet, ale už to není tak časté.
Od mala hrála na klavír, ale potom od svých čtrnácti let přestala hrát a obnovila to a na škole noci v Tulse, kvůli tomu že její bývalý přítel ji znovu učil hrát na klavír, od té doby se už od klavíru nehne.
Životopis: Misty se narodila do velmi početné rodiny. Její otec Rian pracoval jako architekt, po rozvedení s její matkou Ellis se vydal po cestě právníka. Matka Ellis byla velmi šikovná designéra, jenže po rodičích zdědila stáje, vzdala se designérství a nyní vlastní stáje, které jí dobře prosperují. Její tři bratři Denny a Even bydlí s jejím otcem.
Misty do školky nechodila, její matka byla po celou její dobu "kdy měla být ve školce" doma, protože se musela starat o Mistiinu sestru Amisty, která ale po dlouhé a těžké nemoci zemřela.
V 6 letech začala chodit do té nejlepší školy v LA. Opravdu se jí tam vedlo skvěle. Měla mnoho kamarádů, kteří ji měli opravdu rádi. Zbožňovali ji ale i učitelé. Byla normální bez jakéhokoliv stylu ale i tak perfektně vynikala.
V jejích 10 letech se mamka s otcem rozvedli. A za rok v jejích 11letech odjeli do Saltlake city. Tak se začala Misty měnit.
Změnila se hodně- vlasy,styl oblékání i povahově. Věřila, že bude mít novou šanci.
Označili ji v skoro v 16, začala chodit do Tulské školy noci, kde zůstala, až do jejích 17. Jelikož se tato škola noci zrušila, Misty se s jejím přítelem přesunula do školy noci v LA.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 A&P A&P | Web | 7. dubna 2013 v 16:38 | Reagovat

Nové RPG s originálnym námetom! Nerozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo stratiť všetko? Láska, priateľstvo, slzy, beznádej, boj o život. www.shipwrecked-rpg.blog.cz

http://www.youtube.com/watch?v=fwu_fALEwag

2 Adminka Adminka | E-mail | Web | 4. května 2013 v 15:16 | Reagovat

Předem se omlouváme za reklamu, ale rádi bychom vás pozvali na naše RPG.
Chcete zkusit něco jiného než jen upíry a vlkodlaky, které ovšem u nás také najdete? Tak jste na správném místě, u nás najdete i draky, elfy, potomky smrti, zombie, anděly a mnoho dalších...
Hledáme aktivní hráče, kteří rádi hrají textové RPG a mají mnoho fantazie. Tak neváhejte a registrujte se, budeme se na vás těšit! :)

http://rpg-night.blog.cz/

3 oddsinfavour oddsinfavour | Web | 19. července 2013 v 14:38 | Reagovat

*Vopred sa ospravedlňujem za reklamu.*
Máte radi Hunger Games? Nechceli by ste si vyskúšať život v časoch Panemu? Pridajte sa k nám!
Tešíme sa na VÁS ;)
thatshungergames.wix.com/home

4 Koko Koko | Web | 15. srpna 2013 v 19:07 | Reagovat

Och, vítám Tě zbloudilý cizinče. Právě jsi vstoupil na pozemky Tábora dvojí krve, kde nic není tak, jak se zdá. Najdete zde polobohy, satyry, najády, ale i třeba kentaury. Většina dětí se sem dostane jen díky satyrům, kteří je "hlídají". Pro obyčejné smrtelníky je náš tábor pouze jahodová farma, ale my víme jaká je pravda. Nikdo se zde nikdy nenudí. Každý měsíc se pořádá boj o vlajku, každý večer se koná táborák, kde děti dávají dary svým rodičům, a samozřejmě zde nechybí ani tréning s meči či s lukem. http://percy-rpg.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama