Abigail Carterová

29. září 2012 v 17:51 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Abigail Carterová
Datum narození: 26.4.1996
Původní bydliště: Londýn - Velká Británie
Popis: Abby má středně vysokou postavu. Obličej jí rámují dlouhé černé vlasy, které si často svazuje do dvou culíků. Své světlé oči často zvýrazňuje černou linkou a tmavými řasami. Ráda se obléká do tmavých barev a své oblečení kombinuje s doplňky. Nosí spoustu náramků a zbožňuje svoje nehty, které si barví černým lakem. Její prsteníček zdobí stříbrný kroužek s malým kamínkem, který si nikdy nesundavá.
Povaha: Její povaha je velmi komplikovaná a jen málo lidí dokáže Abby opravdu pochopit. Má ráda společnost, ale jen v malé míře. Ráda se baví a směje, ale jen s člověkem, kterým si je opravdu jistá, že je její přítel. K novým lidem, které nezná se chová spíše odtažitě. Sice s nimi prohodí pár slov, ale nijak zvlášť se sama do rozhovoru nezapojí. Spousta lidí si o Abby myslí, že je divná. Ona si jich však nevšímá a radši věnuje pozornost svým pár přátelům, které má. Ve skutečnosti je to milý a přátelský člověk, který ale lidem moc nedůvěřuje. Nesnáší pocit, kdy jí někdo poučuje a hubuje. Když ji někdo uráží a nebo se s ní jakkoli hádá, zapojí se její bojovná část. V žádném případě si nic nenechá líbit a útok vrací útokem.
Zájmy: Ráda se baví s blízkými přáteli. Nejvíce však miluje čtení knih, malování a tanec. Je dost možné, že jí často uvidíte vysedávat někde v knihovně nad nějakou vypůjčenou knihou. Ve chvílích nudy si kreslí do sešitu postavy a zajímavé vzory. Tanec provozovala jako malá a v této době tancuje pouze ve svém pokoji.
Životopis: Abby se narodila 26.4.1996 v Londýně. Její matka zemřela hned po porodu, takže do opatrovnictví si ji vzal otec. Jediné, co jí po matce zůstalo je úzký prstýnek s malým kamínkem, který má stále při sobě. Její otec si po nějaké době našel novou přítelkyni, kterou si následovně vzal. Abby jí už od prvního okamžiku nesnášela. Nemohla se smířit s tím, že si její otec namluvil někoho tak povýšeného. Proto se krátce po svých patnáctých narozeninách sbalila a s pár věcmi utekla z domova. Putovala z jednoho místa na druhé a nikde se nezdržovala příliš dlouho. Zvykla si na samotu a na to, že nemá stálé místo. Jenže nastal den jejích šestnáctých narozenin a jí právě v tento den označili. Nejprve si sama sebou nebyla jistá, ale po nějaké době se s tím smířila a tak se dostala sem. Bere to jako naději na nový začátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama