Samuel Tomassino

7. srpna 2012 v 10:42 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Samuel Tomassino
Datum narození: 27.12.1995
Původní bydliště: sicílie Itálie, později v New York
Popis: delší hnědé vlasy, volně padající do obličeje a brýle. Hnědé oči, většinou nosí černá nebo bílá trika a přes to ještě budto červený nebo bílý plášt. Nosí také černé džíny a bílé boty.
Povaha: Samuel je klidný člověk, který se na urážky vůči němu jen usmívá, je zkrátka ledově klidný. Na lidi okolo sebe působí velmi sebejistě, laskavě a nápomocně, každého oslovuje křestním jménem, ve skutečnosti je mistrný manipulátor a lhář, často říká lidem věci kteřé chtějí slyšet, nebo říká lidem věci, které pro ně nejsou zrovna dvakrát příjemné. Jen velmi těžko se mu dá věřit, nebot někdy říká pravdu a někdy lže lidem přímo do očí, někdy jim říká pravdu, zkátka jak se mu to nejlíp hodí. Vždy vymyslí geniální strategie, což vede k tomu, že se lidé domnívají, že je až neskutečně inteligentní. Klidný výraz si udržuje i v boji, když dostane zásah, nedá na sebe znát známky bolesti, jen mírně otevře pusu, nebo si prohlíží svoje zranění či hledí na osobu, která mu zranění způsobila . Není to také zrovna velký důvěřivec a proto si dává velký pozor na lidi a věci v jeho blízkosti. O sobě, ani o svých zájmech nemluví, nebot podle něho za řeč nestojí.
Nikam příliš nespěchá, ani se nehrne.
Respektuje taky nadřízené lidi a udělá vše co mu řeknou. Pokud se na něj svádí nějaká lež, většinou jí nevyvrací, ale podporuje jí. V boji dokáže také nasadit své ,, druhé já" kdy nasadí velmi zlý výraz a zuřivě bez lítosti útočí, protivníka neustále dráždí a ostatní spolubojovníky se snaží podporovat..avšak tyto situace nastávají zřídka kdy. je také velmi loajální a vždy splní to co slíbí.
Zájmy: Aiko má rád všecha jídla a je velký milovník zvířat. Má rád procházky a hraní na flétnu. Rád vaří nebo pozoruje ostatní ninji.
Životopis: Už od narození byl velmi zvídavé dítě a pořád něco neustále zkoumal, své rodiče tak často doháněl k šílenství, nebot chvíly neposeděl na místě a doslova překypoval energií. Když povyrostl a naučil se mluvit, chodit a číst, mírně se uklidnil a ponořil se do knih . knihy ho doslova pohltily a četl si knihy o všem možném, o různých bitvách,rostlinách, vaření, zkrátka četl všechno co mu přišlo pod ruku a právě z knih si vzal mnoho do života. Když bu bylo 10 let, přestěhoval se spolu s rodiči do New Yorku v Americe.
Jeho otec začal pracovat v přístavu, zatímco on pomáhal mámě doma. Jeho otec avšak většinu toho co vydělal prochlastal a jeho mámu začal bít a proto začal krást a loupit, dokud neskončil ve svých 15 letech na 5 měsíců ve vězení. Jeho máma mezitím umřela v nemocnici na těžký zápal plic a jeho otec se utopil, když opilý spadl v přístavu z mola. Samuel začal po prpuštění z vězení ihned pracovat ve stejném přístavu jako jeho otec.
Zde pracoval do svých 18 letech, než byl vyhozen pro podezdření s kšeftování zbožím z přístavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama