Nickolas Bejamin Heldun

9. srpna 2012 v 19:38 |  Profily-Mláďata
Jméno: Nickolas Bejamin Heldun
Datum narození: 25.4 1995
Původní bydliště: Od mala San Francisco, teď L.A
Popis: Nikdy nenosil delší vlasy nad 3 centimetry. Měl k tomu svůj důvod. Za prvé se to k němu absolutně nehodilo a za druhé by mu dlouhé vlasy vadili. Tím dlouhé myslím maximálně 12 centimetrů. Jeho pohled vyzařuje klidem. Má krásné světle hnědé oči s různými zvláštními skvrnami. Celkově je jeho vzhled velmi mužný. Nechybí mu svaly, které díky svému otci získal. Ale něžnost se u něj také najde. Nejraději nosí tmavé džíny a jednoduché tričko s přívěškem na krku. Má prostě svůj jedinečný ale přitom jednoduchý styl.
Povaha: Je to velmi složitý člověk na přečtení pocitů ze zevnějšku. Ať je jaká kolik situace a on zrovna nechce aby ostatní věděli jak se doopravdy cítí, tak ty pocity nepustí ven, jen málo lidí se v něm vyzná. Proto byl na škole tak tajemně přitažlivý. Každý by do něj asi neřekl že je velmi dobrý student, ale jeho učení docela i baví. Nick je prostě všeho chuť. Skvělý kamarád, kterému když se svěříte, nikdy nic neprozradí. Úžasný pohodář, snaží se problémy které za to nestojí neřešit a tak si ulehčuje život. Ovšem, aby nebyl jen vychvalován, v každém je přece špetka něčeho špatného, je docela velký rváč. Možná ovládá své pocity, ale když vybuchne, už k pohodáři má velmi daleko. Dříve to byli cigarety, které ho uklidnili, teď když se odnaučil kouřit se uklidňuje sportem. A jelikož s kouřením už jednou skoncoval, nehodlá s tím znovu začínat. Vlastně je nesmírně rád že něco takového dokázal. Na střední to byla frajeřina, po problémech frajeřina ustoupila a byla to nutnost si zapálit. A když s něčím takovým opravdu uděláte šmitec, jste na sebe hrdí. A Nick na sebe opravdu hrdý je.
Zájmy: Sport, sport a sport. To je to jediné čemu se kdy věnoval. V dětství také chodil na zápasy, ale ty ho omrzely. Teď se věnuje všemu co ho baví jako například plavání, běhání, jízda na koni, fotbal, hokej a samozřejmě posilování to je to při čem se dokonale uklidní. A i když mu většina říkala že je blázen, když toho dělá tolik. teď si uvědomuje že ho moc vlastně neznali. Ve volném čase přece jen nesportoval, ale zpíval a hrál na kytaru. Vlastně jeho matka chtěla aby hrál, prvně ho to nechytlo, ale pak si řekl že to vůbec nebyl špatný nápad. Měl zaplacené lekce a chodil na ně každý den druhý den. K tomu ještě objevili jeho neuvěřitelný talent na zpěv a stal se z něj nadaný kluk. Měl jít na Oxford, vždy si vzpomene jak se tam těšil, jak si říkal že něco nového konečně zažije, jak bude mít skvělé zaměstnání a skvělou rodinu..a nakonec jak to dopadlo ? ... Všem se zdálo že jsou jeho zájmy neomezené, ale jako každý ani on neumí všechno. Ovšem chce zkusit vše co ho v životě potká.
Životopis: Narodil se v San Franciscu, kde taky vyrůstal. Měl tam báječné dětství. Skvělé přátele, nakonec i skvělou střední školu, co víc si jen mohl přát. Akorát když mu bylo 15 jeho otec onemocněl na rakovinu kostí. Začal hodně pít a jeho lékaři mu nedávali naději, kterou Nick potřeboval mít. Když po dvou letech boje jeho otec zemřel Nick se zhroutil, byl rebel a nekázeň mu dělala dobře. Jeho otec ho naučil všemu, ale jak se vypořádat se životem to se musí naučit každý sám. Jeho matka se sebrala o něco rychleji než Nick a všechen majetek patřil teď jí. Nick nechápal jak může být tam moc bezcitná, ale ona ho uklidňovala že je to pro jejich dobro a že se mu to bude hodit. Hnusila se mu a ona to moc dobře věděla, takže prodala starý dům a společně se přestěhovaly do L.A. Nebylo to zrovna daleko od jejich předešlých životů, ale vypadalo to jako pěkná vyhlídka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama