Nelly Leroy

12. srpna 2012 v 15:28 |  Profily-Mláďata
Jméno: Nelly Leroy
Datum narození: 1. 5. 1995
Původní bydliště: Narozena v Paříži (Francie), poté v New Yorku
Popis: Nelly si nechává říkat Nell nebo Nells, ale oslovení Nelly jí nevadí. Je na ní vidět, že má francouzské kořeny. Je to dívka hubenější postavy, ale nechybějí jí ženské rysy. Výškově je nadprůměrná, protože má dlouhé nohy, jako modelka. Ovšem první, co vás na ní upoutá, jsou její dlouhé hnědé vlasy, které se jí vlní po zádech. Má je velmi často rozpuštěné, stahuje si je jen tehdy, když je to nutné. Její bledý obličej skýtá dvě velká světle modrá kukadla, na která je nemálo pyšná. Aby oči opravdu vynikly, zvýrazňuje si je řasenkou a linkami. Nad očima se klene upravované obočí, které má trochu světlejší barvu než vlasy. Z obočí vybíhá malý nevýrazný nosík, který se táhne až k plným růžovým rtům, na kterých se nemálo vyskytuje milý, přívětivý a kamarádský úsměv. Celkově má obličej spíše oválný se zakulacenou bradou. I když okolo vás jen projde, nemůžete necítit její krásnou a jemnou vanilkovou vůni.
Nosí ženské, moderní oblečení. Uvidíte na ní pouze šaty, jiné oblečení si na sebe vezme pouze v mimořádných případech. Šaty kombinuje buď se svetříky nebo blejzry. Obouvá se do bot na podpatku, nikdy jí neuvidíte s podpatky pod sedm centimetrů. Samozřejmě jí nechybí věci jako nějaká ta kabelka či sluneční brýle. Naopak nikdy na ní neuvidíte náušnice či šperky. Aby vždy ladila, má nehty vždy nalakované barvou, která se právě hodí k jejímu oblečení.
Povaha: Na první pohled možná nafoukaná a povrchní, na ten druhý milá, přátelská, spolehlivá a ironická - ano to je Nelly. Má ráda přepych, kvůli čemuž jí někteří soudí, ale věřte, že když jí poznáte, musíte si jí zamilovat. Umí být zábavná, má smysl pro humor a je docela podnikavá, takže se s ní nenudíte. Také je hodně společenská, rozhodně není jedna z těch nenápadných a tichých. A když vám není nejlépe, ona vám kdykoli pomůže. Vyslechne vás a poradí. Bohužel někdy je až moc vlezlá, i když to myslí dobře. Další vlastnost, kterou jí většina lidí vyčítá, je ta, že nikdy vlastně neví co chce. Ovšem když to zjistí, jde si za tím a získá to.
Zájmy: Dříve (v Paříži) velmi ráda sportovala, chodila na večírky nebo se jen tak procházela, vždy s partou přátel po boku. To vše přestala dělat, když se s rodinou přestěhovala do New Yorku. Zde moc zájmů neměla a všechny z nich raději pozapomněla, když ji označili. Nyní patří mezi její přednější zájmy tanec, čtení a móda. Na dřívější Škole noci ji jedna kamarádka přivedla k dalšímu koníčku - ke koňům.
Životopis: Nell se narodila na prvního máje roku 1995 do velmi bohaté rodiny ve hlavním městě Francie, v Paříži. Její otec je vlastníkem jedné velké firmy, matka je slavná módní návrhářka.
Vyrůstala v luxusu a ve škole byla velmi oblíbená. Měla opravdu vše, o čem sní nemálo dívek - byla hezká, měla spoustu kamarádek, kluci se okolo ní točili, oblečení měla vždy moderní a sem tam dostala nějakou zakázku jako modelka. Jen trochu postrádala lásku rodičů.
Později rodiče dostali lákavou nabídku na práci v New Yorku. Nečekali a během měsíce bydleli již někde jinde. Ač se stále pohybovala ve vyšší vrstvě, začala trochu blbnout.
To co dělala, chtěla nechat, ale jen tak to nešlo. Proto bylo pro ni skoro osvobozením, když jí stopař označil. Doma vysvětlila rodičům, proč se tak chovala. Pochopili ji, pomohli ji sbalit věci a ona se s čistým svědomím vydala do Školy noci v Tulse, co nejdál od minulosti. Zde měla pocit, že konečně někam doopravdy patří. Měla vše, dokonce si jí vybrala kočka, malé bílé klubíčko jménem Naomi, které miluje. Avšak škola byla zrušena, takže Nell musela přejít na Školu noci v LA.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | 1. srpna 2013 v 17:54 | Reagovat

Ako sa volá tá herečka alebo modelka čo je na tej fotke?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama