Nathaniel Hastings

9. srpna 2012 v 18:38 |  Profily-Mláďata
Jméno: Nathaniel Hastings
Datum narození: 1.1.1996
Původní bydliště: LA, u pobřeží
Popis: Nate, jak se Nathaniel nechává zkráceně oslovovat, je nadprůměrně vysoký, od sportu svalnatý mladík. Pleť má bledší, proto si zajisté povšimnete jeho tmavě modrých, hlubokých očí mandlovitého tvaru, které jsou lemovány hustými řasami. Nad očima se klene hnědé obočí, ze kterého vybíhá ostřeji řezaný nos, který snad jen zvýrazňuje všechny ostré rysy jeho obličeje, včetně výrazných lícních kostí. Rty má plné, zbarvené do světle růžové. Naopak vlasy jsou tmavé, přesněji řečeno tmavě hnědé. Nechává si je ostříhané celkem na krátko, ovšem to neznamená, že na ně denně nevypotřebuje tunu gelu.
Obléká se spíše elegantně, ale zase to moc nepřehání. Ovšem s čím to přehání je cena oblečení. Ač na něm uvidíte většinou jednobarevné triko či košili, dříny a mikinu, svetr, sako či kabátek, nikdy to není nejlevnější. To je poznat i na porschi, ve kterém jezdí, jeho sbírce luxusních hodinek a nelaciné pánské vůni.
Povaha: Chová se tak, jak se dá očekávat od někoho, kdo má až nechutně bohaté rodiče, kteří mu dají vše, na co si jen pomyslí. Je nafoukaný a arogantní, myslí si o sobě více než je zdrávo a na ostatních mu vůbec nezáleží.. nebo to alespoň tak vypadá. Protože doopravdy je to je jen vystrašený kluk, který umí být přátelský, milý, vtipný a nápomocný. Většina lidí tuto jeho osobnost objeví až ve chvíli, kdy se on sám rozhodne, což se stává jen ve výjimečných případech. Zkrátka a dobře, musíte se mu zalíbit. Jeho další důležitou vlastností je, že přesně ví co chce a jde si za tím, dokud to nezíská. A pokud patříte mezi jeho opravdové přátele, umí pro vás získat i to, co co chcete vy.
Zájmy: Jeho velkým zájmem je sport a to jakýkoli. Kdyby měl říct, který má nejraději, byl by to pravděpodobně lakros. Na škole ho hrál závodně, a protože mu jde, byl i kapitánem týmu. Pokud zrovna nesportuje, vyhledává dobrou partu přátel, se kterou se vždy umí nějak zabavit.
Životopis: Narodil se do bohaté rodiny v LA jako jedináček. Od dětství vyrůstal ve vile na pobřeží s oběma rodiči. Nikdy si nemohl na nic stěžovat, žil život, který on sám nijak neobdivoval, ale plno lidí by mu závidělo. Dostal vše, na co si vzpomněl, rodiče ho měli upřímně rádi, chodil do těch nejlepších škol, byl vždy populární a všude našel někoho s kým se dalo mluvit. Na střední byl kapitánem lakrosového týmu... co víc si přát? Ale jemu to vše připadalo nudné, jako by měl celý život již naplánovaný. Ovšem to se celkem přepočítal, protože po školním plese ho označil stopař. Byl z toho celkem nadšený, protože se před ním konečně otevřela brána neznáma. Rodiče to také přijali dobře, protože nic na jejich lásce k němu nic nezmění a jeho radost s ním museli sdílet také. Pomohli mu zabalit a pak už jen hurá na Školu noci!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama