Loreen Swit

12. srpna 2012 v 21:00 |  Profily-Mláďata
Jméno: Loreen Swit
Věk: 2.7.1995
Původní bydliště: Vaslui
Popis: Loreen má za sebou hodně chirurgických zákroků, co se týče tetování. Má jich na těle opravdu požehnaně, ale jen několik jich popíšu. Na pravém předloktí má vytetované srdce proťaté šípem, nad levou lopatkou latinský nápis a nad prsy další latinský nápis: Když chceš, tak se koukni. Jinak je poměrně vysoká, měří požehnaných 173 centimetrů. O něco smyslnější rty dominují celému obličeji.
Povaha: Ne, že by byla andílek, má spoustu chyb. Jednou z nich je taky to, že kouří. Není žádný závislák, ale příležitostnou cigaretku nikdy neodmítne. Něco jiného ale jsou prášky. Ty totiž ze zásady nepožívá. Učí se hrát na kytaru, zhruba od třinácti let. O Loreen se dají říct dvě slova, která ji vystihují: introvert a strašpytel. Celý život žila v obavách z klaunů a zahradních hadic,které ale vyústily ve strach skoro ze všeho, až na injekce. Možná proto si taky vybrala medicínu za svou životní dráhu. Jelikož je to, krom hraní na kytaru, jediná věc, která ji baví, má za sebou dva kurzy.
Zájmy: Jejím nejlepším přítelem je kytara, kterou nosí skoro vždycky u sebe. Jinak zbožňuje autentické filmy, ze kterých je normálním lidem špatně.
Životopis: Její oči se poprvé otevřely 2.7.1995 v Rumunském Vaslui. Narodila se Marthě a Rulanovi. Rulan je obchodní poradce pro jednu z mnoha firem v Rumunsku se zaměřením na textil, a Martha pracuje jako učitelka ručních prací v domě pro nevidomé. Tam s ní Loreen chodila, když neměli na placení školky. Jak už je tedy jasné, nikdy si nežili v žádném přepychu. Loreen měla jediné přání: dostat se z Vaslui a žít svůj vlastní život. A to se jí taky podařilo, díky množícím se finančním potížím se musela Loreen na několik měsíců přestěhovat ke svým bohatým příbuzným, kde se taky naučila hrát na kytaru. Pro to, aby si vydělala na novou kytaru hrála po obchoďácích a na ulicích, kde ji taky objevil jeden postarší pán, se kterým se po několika letech přestěhovala, znovu, do většího města, které skýtalo spoustu příležitostí. Starý pán, jak ho nazývala, sice umřel, ale zanechal jí po sobě starý byteček nad vinárnou, který její rodina později prodala a zanechala ji opět bez peněz, protože si celý výdělek vzali. Chodila od domu k domu, dokud ji nenašla Katarina, tisíciletá upírka, která ji přeměnila a poslala na školu noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama