Elizabeth Elorien

5. srpna 2012 v 23:39 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Elizabeth Elorien
Datum narození: 12. 7. 1996
Původní bydliště: L.A. chudinská čtvrť
Popis: černé natupírované vlasy. Ofina věčně spadá přes jedno oko. Hodně tmavě modré oči orámované černou tužkou. Plné rty většinou přetřené světlým leskem na rty. Skoro pořád nosí černé rifle s černým trikem na němž je většinou modrá košile a na nohách nosí modré tenisky, které naprosto miluje.
Povaha: zatracený flegmatik. Ráda se směje a dělá různý blbiny, ale taky je někdy období kdy to na ní všechno padne a má depku. Stojí si za svým názorem a je strašně tvrdohlavá. Ráda se věnuje své mladší sestře Denisse.
Záujmy: Miluje hudbu .strašně ráda si čte a plave. Miluje smích a ráda si povídá s mladší sestřičkou.
Životopis: Má o rok mladší sestřičku. Narodily se v Itálii. Jejich taťka patřil k významným obchodníku a jejich rodinu patřila k nejbohatším rodinám v zemi. Když Elizabeth byli dva roky a Denisse jeden byl jejich otec zabit a veškeré peníze padli do rukou jeho milence. Protože jejich matka neměla moc peněz rozhodla se odjet se svými dcerami do L.A., kde pracovala jako prostitutka. Protože jejich matka i tak moc nevydělávala, a proto žili v chudinské čtvrti. Když byli Elize jedenáct let a její sestře deset, umřela matka na selhání srdce. Protože neměli moc peněz rozhodli se pracovat načerno v zapadlém obchůdku. Když se vraceli jednou ze školy, je označil stopař a tak museli nastoupit na školu noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama