Denisse Elorien

5. srpna 2012 v 23:42 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Denisse Elorien
Datum narození: 24.8.1997
Původní bydliště: L.A chudinská čtvrť
Popis: Černé dlouhé vyžehlené vlasy,s blonďatými pramínky. Hnědé oči,orámované černou tužkou. Tenké rty většinou přetřené nějakým leskem na rty.
Povaha: Je velmi složitá. Spousta lidí jí nechápe,a nejspíš ani chápat nebude. Vždy si stojí za svým názorem,a i když někdy pronese " No dobře,máš pravdu" v duchu si myslí stejně své. Je veselá a praštěná,ale někdy má i 'depkařské' nálady.
Zájmy: Ráda kreslí,směje se,svěřuje se a povídá si se svou starší sestrou Elizabeth,a především ráda poslouchá hudbu.
Životopis: Má o rok starší sestru. Elizabeth Elorien,se kterou se narodila v Itálii. Dříve byli tou nejbohatší rodinou v zemi. Jejich otec byl zabit když bylo Denisse 1 rok a Elizabeth 2 roky. Všechny jeho peníze dostala jeho milenka. A proto že matka neměla moc peněz na to aby uživila své malé dcery,se rozhodla odjet s nimi do L.A kde pracovala jako prostitutka. Žili v chudinské čtvrti,samozřejmě že na to ze začátku nebyli vůbec zvyklé,když patřili k nejbohatším rodinám na zemi. Když malé Denisse bylo 10 let a Elizabeth 11 let,jejich matka umřela na selhání srdce. A proto že jim moc peněz nezbylo,rozhodli se pracovat jako prodavačky v malém krámku nedaleko od bytu. Jednou když se vraceli ze školy domů,je na ulici označil stopař. A tak začali chodit do školy noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama