Darcy Davidson

10. srpna 2012 v 15:53 |  Profily-Mláďata
Jméno: Darcy Davidson
Datum narození: 4. 12 1996
Původní bydliště: Toronto, Kanada
Popis: Je štíhlé, vysoké postavy. Bledá pokožka jen dokazuje její kanadský původ. Má hnědé rovné vlasy, které sahají skoro do půli zad. Zelené oči jsou hluboké a díky nim dokáže z ostatních vymámit snad všechno. Má plné rty, za kterými se skrývají sněhově bílé zuby. Když kolem Darcy projdete ucítíte velice nápadnou, ale ne vtíravou vůni tropického ovoce.
Chodí decentně namalovaná i oblečená. Hodně si potrpí na značkové oblečení. Věčně ale nosí trička s vtipnmi nápisy. Nepostradatelným doplňkem u jejího oblečení je balíček žvýkaček. Svým stylem oblékání a věčným úsměvem na rtech na ostatní působí jako smíšek.
Povaha: Darcy je usměvavá, vtipná, společenská, přátelská, charismatická a dá se s ní mluvit v podstatě o čemkoliv. Někdy je až moc ukecaná. Je to ale taky velice výbušná osoba, která si nikdy nenechá do ničeho kecat. Pořádně ji štvou ti namachrovaní frajeři, kteří si myslí, že jim patří svět.
Jinak je i chytrá, milá a velice dobře vychází s lidmi. Ale má i velkou slabinu. Je strašně obětavá a už několikrát se toho někdo pokusil zneužít.
Zájmy: I když je to takové tintítko, tak se hlavně věnuje bojovým umění. Má černý pásek z karate a jako člověk chodila na kung-fu. Hrozně ráda tančí a miluje jakýkoliv styl pohybu.
Také se věnuje hudbě, kreslení, psaní básniček a příběhů, focení... A takhle by se mohlo pokračovat dál. Obrosvskou zálibu má i v nakupování. Jako pravá dospívající dívka skoro denně chodí do butiků a nakupuje spousty oblečení. Darcy je vlastně talent na cokoliv.
Životopis: Darcy pochází z nechutně bohaté, snobské a velice slavné rodiny Davidsonových. Je pravda, že Davidsonovi jsou snobové. Ale Darcy není. Rodiče na ni neměli čas a proto ji vychovávala její chůva Miranda. Ta ji naučila, že má být vždycky sama sebou, stát si za svým a vždycky pomáhat ostatním. A tak se Darcy naučila být takovou jaká je do teď.
Nastoupila do školy a našla si spoustu kamarádek, které ji měly rády. A ne kvůli tomu, že byla bohatá. Ale ani jedna její kamarádka nebyla z bohaté rodiny a to se rodičům nelíbilo. Chtěli, aby jejich malá dceruška vyrostla mezi bohatými lidmi. A proto ji přihlásili na tu nejprestižnější školu v celé Kanadě, kterou si mohli dovolit jen vlastníci platinových kreditek. Tam to bylo s kamarády o něco těžší. Všichni byli nafoukaní a namyšlení. Nesnášela to tam.
Ve čtrnácti letech se ale její rodiče rozhodli přestěhovat se do LA a to bylo pro Darcy vysvobozením. I když to znamenalo opustit svoji rodnou, milovanou Kanadu.Byl to pro ni docela šok, když žila v zemi, kde je zima a najednou se přestěhovala tam, kde je hezky teplo. Ale hned si na tu změnu zvykla. Rodiče se začali o Darcy zajímat a ve všem Darcy pomohli a podporovali ji v činnostech, o které se zajímala. Její život začal být skvělý.
Když ale oslavila své šestnácté narozeniny, označil ji stopař. Zrovna když byla s kamarádkou venku na pláži. Radši se sebrala a utekla domů. Nechtěla rodičům o svém označení říct, ale modrý srpek měsíce byl až příliš nápadný. Ale rodiče jí objali a řekli, že vždycky byla jiná. Byla strašně šťastná. Následující den se sbalila a prvním autobusem přijela na Školu noci. A tak začal její život mláděte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Scorropins! =) Scorropins! =) | Web | 11. srpna 2012 v 13:53 | Reagovat

Škola http://scorropins.blog.cz/ vás zve, abyste se i vy stali studenty. Neváhejte a zaregistrujte se ihned!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama