Damarara Shadmir

18. srpna 2012 v 14:18 |  Profily-Mláďata
Jméno: Damarara Shadmir
Datum narození:18.8.1996
Původní bydliště: Louisiana
Popis: Damarara má oválný obličej, kterému dominuje pár velkých, zelených, očí, lehce špičatý nosík a plné rty. Její vlasy mají červený odstín. Nepatří k nejvyšším jedincům, ale není ani k nejmenším. Je takový zlatý střed. Na levé lopatce má znamínko v podobě půlměsíce, kterého si všimne jenom málokdo. Její postava je pružná až šlachovitá. Širokého hrudníku si na ní všimne kde kdo, neboť nosí upnutá trička na ramínka, která její kostnaté tělo zvýrazňují. Kolem krku se jí houpe rudá mušle, která má své místo v důlku poblíž klíčních kostí. Červená je oči rvoucí, neboť podtrhuje její bledou pleť. Nejčastěji ji potkáte v kapsáčích v barvě khaki nebo v kraťasích v modré či oranžové barvě. Damarara chodí nejčastěji bosky, neboť zastává názoru, že co ji nezabije, to ji posílí. Když si ale vezme boty, většinou jsou to staré černé kecky, které dosloužily a nohu by jí stejně moc neochránily.
Povaha: Damararu je těžké popsat, avšak, pokusím se o to. Je hodně tvrdohlavá a za čím si stojí, to také udělá. Nerada ustupuje druhým. Velice velkou překážkou je pro ni omluva. Má velmi bojovnou povahu, kterou si vypěstovala již v dětství. Je velice soustředěná a trpělivá. Trpělivosti se naučila při boji se svým otcem, který ji učil základům bojového umění. Svou techniku vypilovala po pár letech. Má svůj vlastní osobitý styl. Damarara není moc veselá kupa. Smát se jí uvidíte jenom zřídka kdy. Můžou za to neúplné informace o své rodině a také celkem osamělá povaha. Je toho názoru, že si vystačí sama, například s knihou. Pokud by jste ji někdy hledali, hledejte v knihovně, na schodech či v přírodě. Prostě v místech, kde moc lidí nechodí, takže se tam může cítit svobodná.
Zájmy: Velice ráda tráví svůj volný čas nad knihami, v přírodě nebo v knihovně a nikým nerušená. Vyhledává tichá místa, která nikdo jiný nenavštěvuje, např. starou půdu nebo sklep. Občas ji vystačí i schody nebo knihovny. Když je naštvaná, svůj vztek si vybíjí v tělocvičně bojovým uměním. Někdy se jen tak posadí na okno se skicákem a tužkou a začne si kreslit, i když to moc neumí. Z kreslení se postupně stává psaní a nakonec pokusy o básně. Většinu z nich však nikdy nedokončila, neboť ji dohnaly k depresím.
Životopis: Damarara vyrůstala ve velice zvláštní rodině. Nezná svou matku, neboť umřela krátce po porodu. Vyrůstala pouze s otcem a sem tam si ji k sobě vzala babička. Když trochu povyrostla a nastal čas jít do školy, otec ji přihlásil na soukromou školu, ale asi po měsíci přešla na veřejnou, neboť si nemohli dovolit platit vysoké školné. O dva roky později, se jejímu otci začalo dařit v podnikání a konečně se mu povedlo otevřít si školu, ve které vyučoval techniky boje. Své dceři dával lekce již od 5 let. V 5 třídě přešla na jazykové gymnázium, neboť ji šli jazyky velice dobře. Navíc, nebyla to soukromá škola, takže spokojený byl i její otec. Uběhli další 3 roky a najednou se něco změnilo. Dam se začala chovat jinak. Nevěnovala se již tolik škole a začala se zajímat o své spolužáky. Uzavírali spolu nejrůznější spojenectví a party. Každé odpoledne se po škole sházeli a bavili se až do večera. Takhle to pokračovalo asi dva roky až do chvíle, kdy Dam začala propadat. Uvědomila si co je špatně, ale neměla to srdce ukázat svému otci vysvědčení, proto se rozhodla, že přespí na ulici. Vždyť má přece za sebou školu bojových umění, říkala si, ale to byla chyba. Když usnula, ani ne do hodiny si jí našel Hledač a předurčil ji tak další život. Proběhla změna a Dam bylo jasné, že domů se již nikdy nepodívá. Chvíli se toulala po světě, ale nakonec se dostala do Školy Noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama