Claire Barning

2. srpna 2012 v 0:19 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Claire Barning
Datum narození: 18.8.1996
Původní bydliště: La Paz(Střední městečko na jihu Californie)
Popis: Mám blonďaté vlasy, které jsou tvořené loknami. Jsem vyšší než ostatní děvčata. Mám sportovní postavu. Malé oči a plné rty. Tipický je pro mne můj uzký krk a oči barvy karibské modře po otci. Obvyklá barva mé pokožky je velmi světlá.Mám také velmi malé poprsí,ale je mi to jedno.
Povaha: Znamenín zvěrokruhu jsem Lev. Mé chování o mně hodně vypovídá, že jsem vyrůstala mezi kluky, ale doma jsem měla přísnou disciplínu. Díky tomu jsem sarkastická a ironická(vždy,ale s mírou), výbušná, ráda trávím čas sama nebo ve společnosti zvířat. Nepohrdnu ani společenským večerům, kdy trávím čas se svou rodinou. Mezi mé vlasnosti patří uzavřenost, obětavost, odvaha, odhodlání, soucit, soustředěnost i důvěřivost (ale né naivita).Umím Rusky, Anglicky, Italsky a Latinsky.Latina jsem se naučila na prosbu mamky,která ji potřebuje ke svému zaměstnání.
Zájmy: Kreslení,malování mi ale moc nejde.Modelování z keramiky a jiných hmot.Skládání textů a hudby k písním.Hra na klavír a housle.Návrhhářství,jak oblečení,tak bytů a věcí.Treking.Nejvíc mám ale ráda sledování filmů a seriálů se zmrzlinou Manhatan a následné psaní jejich recenzí na svůj blog.
Životopis:Bydleli jsme v Ohiu. Teď bydlíme v La Paz. Bydlím s mamkou Valentinou. Taťka zemřel, když mi bylo 5 (spadl z koně). Mam mladšího bratr Alexe. Jemu 7. Mamka pracuje v La Paz jako učitelka historie a ředitelka soukromé internátní školy s a občas vypomáhá v Institutu Archeologie v LA. Doma máme koně a Alex chová králíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama