Christine Williams

15. srpna 2012 v 22:28 |  Profily-Mláďata
Jméno: Christine Williams
Datum narození: 14.5. 1996
Původní bydliště: Los Angeles
Popis: Christine není úplně malá ani úplně vysoká, měří nějakých 160 cm. Má výrazné boky, ale hrudník nic moc, né, že by byla úplně plochá, ale zrovna mezi největší rozhodně nepatří. Má hodně bledou pleť, v letních měsících je mírně nazlátlá a v těch zimních nabírá až porcelánového odstínu. Její výška a pleť není, ale to co lidé vidí a upoutává to jejich pozornost. Ta nejvýraznější část jejího vzhledu hrou rudé vlasy, ne rudé jako zrzavé, ale rudé téměř jako cihly. Občas je barví i tak, že je polovina hlavy černá a polovina červená, ale momentálně se drž í jen červené. Vlasy má dlouhé asi po prsa a lesklé i přes tolik barvení. Jejímu obličeji dominuje obrovský zářivý úsměv s bílými zoubky a orámovaný tenkými rudými rty. Oči mají mandlový a zelenošedou barvu.
Povaha: Je to snad nejspolečenštější člověk na světě. Miluje konverzaci a smích a pozornost. Je to ten typ člověka co uvidí naprosto cizího člověka a začne si s ním povídat jako by ho znal snad celé roky. Má nakažlivý smích a nemá ráda lidi co jsou nespolečenští a zamlklí. Ale pravda je, že když má dobrou náladu tak, že tohoto člověka bere jako výzvu a není šťastná, dokud ho nerozveselí a neuslyší smích. Občas může být svým chováním až netaktní, nebo protivná. Nepřemýšlí nad tím co říká prostě plácá so si myslí, nebo co ji zrovna napadne. Občas je děsně urážlivá a má sklony k přehánění. Pokud ji naštvete, může bý t agresivní a to pořádně, až to občas může někoho vyděsit. Ale upřímně jak agrese rychle přišla, zase odejde. Nenávidí když musí přiznat, že jí něco nejde a když se tak stane začne kňučet a dětinsky pištět a propadat zoufalství. Je to prostě záhada sama.
Zájmy: Co ji baví? Těžká otázka. Miluje komunikaci s lidmi. Zábavu a hrají si se zvířaty. Žádné zvíře jí není cizí. Hudbu má ráda, ale jakmile ji pustíte ke kytaře, nebo něčemu podobnému zničí to. Má kolem sebe takovou nechtěnou destruktivní auru, díky které zakopává a pořád padá. Nakreslit umí maximálně tak prase z obdélníčku, ale co ji vážně baví je běhání. Ideálně někde v parku, nebo v lese s mp3 v uších. Jinak ji také baví focení. Pokud teda s foťákem nezakopne. To je pak horší.
Životopis: Narodila se jednoho květnové večera v Los Angeles, dvěma milujícím rodičům. Po ní, ani před ní už žádné děti neměli, takže je ten rozmazlovaný jedináček a vymodlené dítě. Ale to jí příliš nevadí. Nikdy se z ní díky tomu nestala rozmazlená malá holčička. Už jako dítě na písku půjčovala všem ochotně svoje hračky a se všemi si hrála. Rodiče ji rozmazlovali, ale zároveň to s tím nepřeháněli, aby z ní nevyrostla skleníková kytička a vždycky si uměla prosadit svou což se jim povedlo. Nikdy neměla nouzi o přítele, protože díky svojí veselé a společenské povaze ji většina lidí měla ráda. Když ji v jejích 15ti letech odmítnul jediný kluk, kterého měla ráda uzavřela se v tomto ohledu do sebe a o milostné vztahy ztratila zájem. Když ji označili milující rodiče se poděli do neznáma. Hodili jí z okna pár věcí a kartu na kterou měsíčně posílají dostatečný obnos, aby byla schopná vyjít. Až do odchodu na školu noci zůstala v hotelu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama