Andrew Seamoure

9. srpna 2012 v 19:43 |  Profily-Mláďata
Jméno: Andrew Seamoure
Datup narození: 26.11.1995
Původní bydliště: Anglie, Amesbury
Popis: Andrew je 17 letý mladík, i když výškou a konstrukcí by se nad tím dalo uvažovat. Tedy, metr ukazuje o pár centimetrů více než u většiny chlapců ve stejném věku. Tak tomu je i u jeho štíhlé postavě, na které se začínají rýsovat mužské linie. Obličej má ostře řezaný s nápadnými lícními kostmi, úzkými rty, které jsou neustále stočeny do úšklebku. Oči má Andrew takové ty šedé, lesklé a mnohdy uhrančivé. Celý obličej mu lemují vlasy v barvě oříškové čokolády, většně trochu rozcuchané, které budí dojem rošťáctví. Oblečení bývá většinou elegantně s kapkou ležérnosti, ale dokáže i překvapit nějakými výstřelky, jako například: otrhanými džinsy a o flanelové košili. Na levé ruce nosí hodinky s masivním koženým páskem a velkým ciferníkem, neurčité značky.
Povaha: Těžko popisovat jeho povahu, jako každý Angličan má suchý a mnohdy netaktní humor. Umí být dosti jízlivý, ale zároveň naprostý gantelman vůči dámám, ale pozor Jakmile pozná, že dívka není hodna označení "dáma", může se s jeho gantelmanstvím rozloučit nadobro. Je to ve většině případech klidný a celkem i tichý člověk. Hodně přemýšlivý, inteligentní se sklony k egoismu.
Zájmy: Miluje vůni knih a má vášeň po vědění v oborech jeho zájmu. Velmi rád se seznamuje se zajímavými lidmi, o kterých se může něco dozvědět a možná i naučit.
Životopis: Andrew se narodil do velmi zámožné a vážené rodiny, která byla jedna ze zakladatelů městečka Amesbury. Jeho otec je v tomto městě starostou. Andrew je jediný jejich syn, takže také hýčkaný. Měl soukromé učitele a už od od 10ti let ležel v knihách fascinován všemu okolo vampirismu. Jeho rodiče nebyly nadšeni jeho zájmy, měli pro něj budoucnost vybranou ve šlépějích otce. Tím se jím začal Andrew vzdalovat čím dál více, vyvrcholením jejich vztahu byl okamžik kdy byl Andrew označen. Pro něj šťastný okamžik, pro rodiče něco jako úmrtí syna.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama