Alexandra Walver

16. srpna 2012 v 16:25 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata

Jméno: Alexandra Walver
Datum narození: 25. 6. 1996
Věk : 16
Původní bydliště: Blackpool, Velká Británie, posléze Cansas - Topeka
Popis : Alex, je asi 170 cm vysoká a má tmavé hnědé dlouhé vlasy . Je bledší pleti, ale v Topece už chytla hezčí barvu. Na jejím obličeji vynikají její zářící zelené oči, které zdobí husté řasy. Vždy na ně byla velmi pyšná a to jí zůstalo. Prostředí ve kterém právě žije ji povzbudilo, a tak se velmi ráda obléká do něčeho barevného, v minulosti to vždy byla totiž černá, ale teď už ji opravdu omrzela. Dříve to přeháněla s líčením, teď si dá maximálně řasenku a udělá si horní linky, to jí dokonale stačí.
Zájmy: Na nejmilejší činnost, kterou dělá, vůbec nevypadá. Hrozně ráda čte. Ať už staré válečné knihy, nebo detektivky a romány. Baví jí cokoliv, hlavně že čte. Miluje déšť, který jí vždy stéká po celém těle a smáčí jí vlasy. Další koníček je poután s hvězdami. Doma má několik velkých dalekohledů a nikdy si nenechá ujít nějakou událost týkající se hvězd. V létě si dá v noci před dům deku a kouká se do zářících bodů. Taky velmi ráda hraje na kytaru. Třeba když je venku bouřka a ona nemá co dělat, tak si sedne k oknu a hraje náhodné akordy. K jejím pozdějším koníčkům patří také tenis, velmi ráda ho hraje i když ne závodně.
Povaha: Nemá co dodat, měnila se už hodněkrát, ale teď je doopravdy šťastná. Byla zamlklá a vlastně svůj život nesnášela, postupem času se to zlepšilo, jakmile si urovnala trošku něco z její minulosti šlo to jako po másle a ona se stala optimistou. Vidí věcí lépe než vypadají, nemusí jí někdo přemlouvat že to dopadne dobře, ona sama totiž ví že jinak než dobře to prostě nedopadne. Když se takhle mohutně změnila, dokonce se začala i jinak oblékat. Nosí všelijaké barevné oblečení a je jí prostě skvěle. Jestli někdy bude muset projít něčím těžkým a nezvládne to na vlastních nohách tak možná padne na kolena, ale pořád se bude plazit. Prostě se nevzdá, nemá k tomu důvod se vzdát. Je prostě velmi ambiciózní. Na světě poznala hromadu bezva upírů a všechny je má nesmírně ráda. Umí být ale i zlomyslná v dobrém slova smyslu. Velmi ráda žertuje.
Životopis : Dejme tomu že v životě se už několikrát změnila. Prvně byla rebelka, která odmítala všechno a všechny. Nesnášel rodiče, pořádala večírky, hulila, kouřila a pila. To bylo tak dávno, že když nad tím vzpomíná, ani už si to tak moc dobře nepamatuje, protože se stalo strašně moc věcí mezi jejím já teď a jejím já v minulosti. Do toho všeho se totiž přidalo to, že jí označili a ona se musela přestěhovat do Tulské Školy noci. Tam vzpomínala na svoje dětství, jak jí rodiče zavrhovali a ponižovali na každém kroku. Po nějaké době na škole si uvědomila že by se spíše měla soustředit na budoucnost a minulost se konečně vykašlat. Jenže než to stačila udělat, školu v Tulse zavřeli a ona se musela vrátit na chvíli k rodičům do Topeky, kteří jí poslali na školu noci v Athénách. Tam šlo všechno dobře, akorát se zjistilo že škola se bude muset na chvíli zavřít kvůli nedostatku vyučujících. A tak se vrátila znovu k rodičům a pár dní s nimi znovu byla. Za tu chvíli co s nimi byla si uvědomila, že nejsou až tak špatní a že ona má stejně na víc jako oni, tak proč by s nima musela pořád bojovat? Udobřili se a vyříkali si to a zařídili jí místo na škole noci v L.A. Radši by se vrátila do Athén, ale teď od života přijímala každou výzvu, a tohle výzva byla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alexander Trown Alexander Trown | 19. srpna 2012 v 23:32 | Reagovat

Tak že bych se taky zase regnul? :D

2 Alex Alex | 20. srpna 2012 v 15:48 | Reagovat

Já budu jen ráda :) :D

3 Alexander Trown Alexander Trown | 29. srpna 2012 v 10:37 | Reagovat

:D Uo.. Tak možná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama