Srpen 2012

After SUMMER PARTY

31. srpna 2012 v 19:03
Áno, vážení, už je to tak! Prázdniny sa pomaly končia no Bar na Dark Avenue v Los Angeles si pre vás pripravil poslednú After SUMMER PARTY.

Máte poslednú šancu zažiť prázdninový večierok, pretože akonáhle začne školský rok, dovidenia žúrky a párty!
Neváhajte a príďte si užiť posledný prázdninový deň práve k nám!
Teší sa na Vás Bar na DARK AVENUE, LOS ANGELES!


Nový layout

20. srpna 2012 v 16:12 | Elin Acacyi (Z) |  Info
Určite ste si všimli, že sme na stránku nasadili nový layout. Je to z dôvodou akejsi obnovy a najmä z toho dôvodu, že nám sem konečne začalo prúdiť dostatok ľudí, aby sme mohli začať s riadnym hraním.

Layout som robila ja (Elin Acacyi), dúfam, že sa vám páči.

Prajeme vám veľa pekných zážitkov a kvalitné RPG hry!Damarara Shadmir

18. srpna 2012 v 14:18 Profily-Mláďata
Jméno: Damarara Shadmir
Datum narození:18.8.1996
Původní bydliště: Louisiana
Popis: Damarara má oválný obličej, kterému dominuje pár velkých, zelených, očí, lehce špičatý nosík a plné rty. Její vlasy mají červený odstín. Nepatří k nejvyšším jedincům, ale není ani k nejmenším. Je takový zlatý střed. Na levé lopatce má znamínko v podobě půlměsíce, kterého si všimne jenom málokdo. Její postava je pružná až šlachovitá. Širokého hrudníku si na ní všimne kde kdo, neboť nosí upnutá trička na ramínka, která její kostnaté tělo zvýrazňují. Kolem krku se jí houpe rudá mušle, která má své místo v důlku poblíž klíčních kostí. Červená je oči rvoucí, neboť podtrhuje její bledou pleť. Nejčastěji ji potkáte v kapsáčích v barvě khaki nebo v kraťasích v modré či oranžové barvě. Damarara chodí nejčastěji bosky, neboť zastává názoru, že co ji nezabije, to ji posílí. Když si ale vezme boty, většinou jsou to staré černé kecky, které dosloužily a nohu by jí stejně moc neochránily.
Povaha: Damararu je těžké popsat, avšak, pokusím se o to. Je hodně tvrdohlavá a za čím si stojí, to také udělá. Nerada ustupuje druhým. Velice velkou překážkou je pro ni omluva. Má velmi bojovnou povahu, kterou si vypěstovala již v dětství. Je velice soustředěná a trpělivá. Trpělivosti se naučila při boji se svým otcem, který ji učil základům bojového umění. Svou techniku vypilovala po pár letech. Má svůj vlastní osobitý styl. Damarara není moc veselá kupa. Smát se jí uvidíte jenom zřídka kdy. Můžou za to neúplné informace o své rodině a také celkem osamělá povaha. Je toho názoru, že si vystačí sama, například s knihou. Pokud by jste ji někdy hledali, hledejte v knihovně, na schodech či v přírodě. Prostě v místech, kde moc lidí nechodí, takže se tam může cítit svobodná.
Zájmy: Velice ráda tráví svůj volný čas nad knihami, v přírodě nebo v knihovně a nikým nerušená. Vyhledává tichá místa, která nikdo jiný nenavštěvuje, např. starou půdu nebo sklep. Občas ji vystačí i schody nebo knihovny. Když je naštvaná, svůj vztek si vybíjí v tělocvičně bojovým uměním. Někdy se jen tak posadí na okno se skicákem a tužkou a začne si kreslit, i když to moc neumí. Z kreslení se postupně stává psaní a nakonec pokusy o básně. Většinu z nich však nikdy nedokončila, neboť ji dohnaly k depresím.
Životopis: Damarara vyrůstala ve velice zvláštní rodině. Nezná svou matku, neboť umřela krátce po porodu. Vyrůstala pouze s otcem a sem tam si ji k sobě vzala babička. Když trochu povyrostla a nastal čas jít do školy, otec ji přihlásil na soukromou školu, ale asi po měsíci přešla na veřejnou, neboť si nemohli dovolit platit vysoké školné. O dva roky později, se jejímu otci začalo dařit v podnikání a konečně se mu povedlo otevřít si školu, ve které vyučoval techniky boje. Své dceři dával lekce již od 5 let. V 5 třídě přešla na jazykové gymnázium, neboť ji šli jazyky velice dobře. Navíc, nebyla to soukromá škola, takže spokojený byl i její otec. Uběhli další 3 roky a najednou se něco změnilo. Dam se začala chovat jinak. Nevěnovala se již tolik škole a začala se zajímat o své spolužáky. Uzavírali spolu nejrůznější spojenectví a party. Každé odpoledne se po škole sházeli a bavili se až do večera. Takhle to pokračovalo asi dva roky až do chvíle, kdy Dam začala propadat. Uvědomila si co je špatně, ale neměla to srdce ukázat svému otci vysvědčení, proto se rozhodla, že přespí na ulici. Vždyť má přece za sebou školu bojových umění, říkala si, ale to byla chyba. Když usnula, ani ne do hodiny si jí našel Hledač a předurčil ji tak další život. Proběhla změna a Dam bylo jasné, že domů se již nikdy nepodívá. Chvíli se toulala po světě, ale nakonec se dostala do Školy Noci.

Alexandra Walver

16. srpna 2012 v 16:25 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata

Jméno: Alexandra Walver
Datum narození: 25. 6. 1996
Věk : 16
Původní bydliště: Blackpool, Velká Británie, posléze Cansas - Topeka
Popis : Alex, je asi 170 cm vysoká a má tmavé hnědé dlouhé vlasy . Je bledší pleti, ale v Topece už chytla hezčí barvu. Na jejím obličeji vynikají její zářící zelené oči, které zdobí husté řasy. Vždy na ně byla velmi pyšná a to jí zůstalo. Prostředí ve kterém právě žije ji povzbudilo, a tak se velmi ráda obléká do něčeho barevného, v minulosti to vždy byla totiž černá, ale teď už ji opravdu omrzela. Dříve to přeháněla s líčením, teď si dá maximálně řasenku a udělá si horní linky, to jí dokonale stačí.
Zájmy: Na nejmilejší činnost, kterou dělá, vůbec nevypadá. Hrozně ráda čte. Ať už staré válečné knihy, nebo detektivky a romány. Baví jí cokoliv, hlavně že čte. Miluje déšť, který jí vždy stéká po celém těle a smáčí jí vlasy. Další koníček je poután s hvězdami. Doma má několik velkých dalekohledů a nikdy si nenechá ujít nějakou událost týkající se hvězd. V létě si dá v noci před dům deku a kouká se do zářících bodů. Taky velmi ráda hraje na kytaru. Třeba když je venku bouřka a ona nemá co dělat, tak si sedne k oknu a hraje náhodné akordy. K jejím pozdějším koníčkům patří také tenis, velmi ráda ho hraje i když ne závodně.
Povaha: Nemá co dodat, měnila se už hodněkrát, ale teď je doopravdy šťastná. Byla zamlklá a vlastně svůj život nesnášela, postupem času se to zlepšilo, jakmile si urovnala trošku něco z její minulosti šlo to jako po másle a ona se stala optimistou. Vidí věcí lépe než vypadají, nemusí jí někdo přemlouvat že to dopadne dobře, ona sama totiž ví že jinak než dobře to prostě nedopadne. Když se takhle mohutně změnila, dokonce se začala i jinak oblékat. Nosí všelijaké barevné oblečení a je jí prostě skvěle. Jestli někdy bude muset projít něčím těžkým a nezvládne to na vlastních nohách tak možná padne na kolena, ale pořád se bude plazit. Prostě se nevzdá, nemá k tomu důvod se vzdát. Je prostě velmi ambiciózní. Na světě poznala hromadu bezva upírů a všechny je má nesmírně ráda. Umí být ale i zlomyslná v dobrém slova smyslu. Velmi ráda žertuje.
Životopis : Dejme tomu že v životě se už několikrát změnila. Prvně byla rebelka, která odmítala všechno a všechny. Nesnášel rodiče, pořádala večírky, hulila, kouřila a pila. To bylo tak dávno, že když nad tím vzpomíná, ani už si to tak moc dobře nepamatuje, protože se stalo strašně moc věcí mezi jejím já teď a jejím já v minulosti. Do toho všeho se totiž přidalo to, že jí označili a ona se musela přestěhovat do Tulské Školy noci. Tam vzpomínala na svoje dětství, jak jí rodiče zavrhovali a ponižovali na každém kroku. Po nějaké době na škole si uvědomila že by se spíše měla soustředit na budoucnost a minulost se konečně vykašlat. Jenže než to stačila udělat, školu v Tulse zavřeli a ona se musela vrátit na chvíli k rodičům do Topeky, kteří jí poslali na školu noci v Athénách. Tam šlo všechno dobře, akorát se zjistilo že škola se bude muset na chvíli zavřít kvůli nedostatku vyučujících. A tak se vrátila znovu k rodičům a pár dní s nimi znovu byla. Za tu chvíli co s nimi byla si uvědomila, že nejsou až tak špatní a že ona má stejně na víc jako oni, tak proč by s nima musela pořád bojovat? Udobřili se a vyříkali si to a zařídili jí místo na škole noci v L.A. Radši by se vrátila do Athén, ale teď od života přijímala každou výzvu, a tohle výzva byla.

Christine Williams

15. srpna 2012 v 22:28 Profily-Mláďata
Jméno: Christine Williams
Datum narození: 14.5. 1996
Původní bydliště: Los Angeles
Popis: Christine není úplně malá ani úplně vysoká, měří nějakých 160 cm. Má výrazné boky, ale hrudník nic moc, né, že by byla úplně plochá, ale zrovna mezi největší rozhodně nepatří. Má hodně bledou pleť, v letních měsících je mírně nazlátlá a v těch zimních nabírá až porcelánového odstínu. Její výška a pleť není, ale to co lidé vidí a upoutává to jejich pozornost. Ta nejvýraznější část jejího vzhledu hrou rudé vlasy, ne rudé jako zrzavé, ale rudé téměř jako cihly. Občas je barví i tak, že je polovina hlavy černá a polovina červená, ale momentálně se drž í jen červené. Vlasy má dlouhé asi po prsa a lesklé i přes tolik barvení. Jejímu obličeji dominuje obrovský zářivý úsměv s bílými zoubky a orámovaný tenkými rudými rty. Oči mají mandlový a zelenošedou barvu.
Povaha: Je to snad nejspolečenštější člověk na světě. Miluje konverzaci a smích a pozornost. Je to ten typ člověka co uvidí naprosto cizího člověka a začne si s ním povídat jako by ho znal snad celé roky. Má nakažlivý smích a nemá ráda lidi co jsou nespolečenští a zamlklí. Ale pravda je, že když má dobrou náladu tak, že tohoto člověka bere jako výzvu a není šťastná, dokud ho nerozveselí a neuslyší smích. Občas může být svým chováním až netaktní, nebo protivná. Nepřemýšlí nad tím co říká prostě plácá so si myslí, nebo co ji zrovna napadne. Občas je děsně urážlivá a má sklony k přehánění. Pokud ji naštvete, může bý t agresivní a to pořádně, až to občas může někoho vyděsit. Ale upřímně jak agrese rychle přišla, zase odejde. Nenávidí když musí přiznat, že jí něco nejde a když se tak stane začne kňučet a dětinsky pištět a propadat zoufalství. Je to prostě záhada sama.
Zájmy: Co ji baví? Těžká otázka. Miluje komunikaci s lidmi. Zábavu a hrají si se zvířaty. Žádné zvíře jí není cizí. Hudbu má ráda, ale jakmile ji pustíte ke kytaře, nebo něčemu podobnému zničí to. Má kolem sebe takovou nechtěnou destruktivní auru, díky které zakopává a pořád padá. Nakreslit umí maximálně tak prase z obdélníčku, ale co ji vážně baví je běhání. Ideálně někde v parku, nebo v lese s mp3 v uších. Jinak ji také baví focení. Pokud teda s foťákem nezakopne. To je pak horší.
Životopis: Narodila se jednoho květnové večera v Los Angeles, dvěma milujícím rodičům. Po ní, ani před ní už žádné děti neměli, takže je ten rozmazlovaný jedináček a vymodlené dítě. Ale to jí příliš nevadí. Nikdy se z ní díky tomu nestala rozmazlená malá holčička. Už jako dítě na písku půjčovala všem ochotně svoje hračky a se všemi si hrála. Rodiče ji rozmazlovali, ale zároveň to s tím nepřeháněli, aby z ní nevyrostla skleníková kytička a vždycky si uměla prosadit svou což se jim povedlo. Nikdy neměla nouzi o přítele, protože díky svojí veselé a společenské povaze ji většina lidí měla ráda. Když ji v jejích 15ti letech odmítnul jediný kluk, kterého měla ráda uzavřela se v tomto ohledu do sebe a o milostné vztahy ztratila zájem. Když ji označili milující rodiče se poděli do neznáma. Hodili jí z okna pár věcí a kartu na kterou měsíčně posílají dostatečný obnos, aby byla schopná vyjít. Až do odchodu na školu noci zůstala v hotelu.

Jesse Ryan Windsor

14. srpna 2012 v 23:45 Profily-Mláďata
Jméno: Jesse Ryan Windsor
Datum narození: 1995
Původní bydliště: Londýn, Velká Británie
Popis: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 190 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí. Co se tyče oblečení, dává přednost spíše tmavým nebo neutrálním barvám jako je béžová, hnědá nebo bílá. Jediný kus oblečení v jeho šatníku, který lze být barevný, jsou boty. V zimě téměř nežije bez svých kabátů. Moc věcí ho nerozhází, ale pokud chybí kabát, začíná krize.
Povaha: Jesse je kluk mnoha tváří, v zásobě má několik masek, které střídá podle libosti, jakoby zrovna hrál nějakou hru v divadle. Jak už zde bylo zmíněno, příliš věcí ho rozházet nedokáže, je to spíš klidný, usměvavý typ člověka. Smích mu vůbec není cizí, rád si udělá neškodnou legraci z ostatních, včetně sebe. Občas ale může sklouznout k jízlivým, uštěpačným poznámkám, v té chvíli jsou sarkasmus a ironie jeho nejlepší přátelé. Mezi lidmi je přátelský a společenský, rozhodně neodmítne žádnou společnost. Pozorný člověk si přesto může povšimnout, že jen málokdy mluví o sobě, své rodině či minulosti, a že je spíš typ, který vás vyslechne a pokud možno poradí. Často v minulosti platil za vrbu, už je na to pravděpodobně zvyklý a nezdá se, že by mu to vadilo. Ačkoliv se to díky jeho povídavé povaze nezdá, je těžké si získat jeho plnou důvěru. Rád se s lidmi baví, to ano, ale stále si od nich udržuje jistý odstup. Málokdy se stane, že by se někdo dokázal prokousat tou tvrdou, nepřístupnou skořápkou, jež ho obklopuje, protože si toho moc lidí nevšimne a myslí si, jak dobře ho znají, ale když už, tak se Jesse viditelně uvolní, je ochoten se upřímně smát bez jakýchkoliv zábran a dokonce se i začíná svěřovat. Rád navštěvuje různé kluby, hospůdky a bary, kde je sice uprostřed velkého davu, ale přesto je sám. Často jen proplouvá mezi lidmi, zdraví se s každým třetím člověkem v místnosti, ale žádný z nich ho vlastně nezná. Pevně dodržuje stanovená pravidla, a to i ta společenská. Etiketa a vytříbené chování je u něj pevně zakořeněné. Začal se věnovat hraní na kytaru a zpívání, jelikož má při zpěvu téměř sametový hlas, který se dobře poslouchá, což mu tedy alespoň tvrdili přátelé.
Životopis: Narodil se jako druhý syn Matthiasovi Winstonovi a Sereně Nissen, která poté samozřejmě přijala jméno jeho manžela. Jejich prvorozený syn a Jesseho bratr Erik je o tři roky starší a přesto se Jessemu zdálo, že do svých patnácti let vždy žil ve stínu jeho bratra. Ačkoliv si to neustále vyčítal a říkal si, že se chová hloupě, často se přistihl, že úspěchy svému staršímu bratrovi ani nepřeje. Časy, kdy Jesse k Erikovi vzhlížel s úctou a bratrskou láskou již pominuly. Jesse se začínal utápět v pocitech, které se téměř podobaly zoufalství. Byl zoufalý, jelikož se mu nedostávalo tolik pozornosti, kolik by si přál. A takto začaly jeho bouřlivější časy. Ve snaze získat si pozornost svých rodičů začal žít "noční život", jelikož jeho pokusy a snaha o to být lepší než jeho bratr mu nevyšly. V noci se vykrádal ven a chodil na různé party, večírky a pařby. Vracel se až časně ráno, kdy odpadl do postele a spal do odpoledne. Samozřejmě že to mělo na jeho rodiče naprosto jiný účinek. Ve chvíli, kdy do sebe Jesse kopnul alkohol, přestával mít nad věcmi kontrolu, a proto dělal a říkal věci, kterých později velice litoval a styděl se za ně. Díky jeho ubohým činnostem proto Erik v jeho otcových očích ještě stoupl, i díky tomu, že Erik často chtěl svému mladšímu bráškovi jakkoliv pomoct, ale Jesse ho vždy poměrně hrubě odmítl. Když si to Jesse začal uvědomovat, provedl jedinou věc, které se chtěl vyhnout kvůli jeho přílišné hrdosti. Šel si o tom otevřeně promluvit se svou matkou, svěřujíc se jí se všemi jeho problémy a strachy. Jeho otec mu zřejmě nikdy neodpustil a byl na něho po zbytek jeho života stráveném v tom samém domě přísnější než bylo nutné. Serena s ním očividně nesouhlasila a často se Jesseho zastávala. On se od jeho šestnácti let konečně přestal litovat a dělat ze sebe chudinku, ale na druhou stranu se uzavřel do sebe. Pochopil, že by se sebou měl něco dělat a tak taky udělal. Jenže Jesseho příběh ještě neskončil. Nestala se z něj pohádka, kdy se všechno vyjasní a vše je znovu v naprostém pořádku. Stalo se to na jeho 17. narozeninách, zrovna se vracel ze školy, když ho stopař označil. Pokud to bylo s jeho otcem už tak zlé, v tu chvíli, kdy se jeho rodina dozvěděla jeho osud, ho Matthias doslova zavrhl. Jeho matka se mu snažila namluvit, že má o něho jen strach, který ale vyjadřuje úplně špatně, ale Jesse jí nevěřil. Sbalil si svých pět švestek a odešel aniž by se rozloučil s jeho otcem.

Victor Poor

13. srpna 2012 v 12:29 Profily-Mláďata
Jméno: Victor Poor, kamarádi mu říkají Samuel
Datum narození: 1.2. 2013
Původní bydliště: Massetchusetts, Lowell

Popis: Vick je středně vysoký kluk s blond vlasy, která má většinou načesané do strany, ale nahoře se mu vždycky roztřepí . Barva jeho očí je světlá, konkrétněji šedomodrá s nádechem do fialova. Vick nepatří k velkým sportovcům a proto jeho postava nemá vyrýsované svaly. Ovšem není ani úplně hubený. Prostě normální kluk. Na koleni má jizvu po jedné honičce s policajtama. Jediné, co by se na něm dalo považovat za dokonalé je jeho nos. Z boku hezky rovný a na konci zakulacený. Jeho ruku zdobí vždy jenom jeden stříbrný prstýnek, není na něm nic vidět, ale z vnitřní strany je vyryté jeho celé jméno. Skoro nikdy ho nesundává. Ve stylu oblékání se nedrží trendů, je stále svůj. Jednoduše na sebe hodí džíny a košili a někdy když je zima odhodlá se a nasadí si i čepici, ale přesto, že je takový obyčejný a nešílí po každém drahém kusu oblečení jako holka strašně zbožňuje svou černou koženou bundu, kterou nos hlavně na jaře a na podzim, ale odváží si ji vzít i v jiných ročních obdobích. Také by se nevzdal sluchátek, které si vždy nasadí do uších, když už nechce nic poslouchat. Svou hysterickou matku a naštvaného otce a svoji malou uplakanou sestru Vinckey.

Zájmy: Rozhodně to nebude sport, ale rád se projede na koni či se proběhne po louce. Rád hraje na kytaru přičemž i rád zpívá. Také se naučil hrát na klavír, ale kytaru má radši. Skoro jako každé dítě z jeho čtvrti rád zajde na diskotéku nebo na párty s kámošema, kde se rád zakecá s nějakou holkou.
Povaha: Na to jak vypadá sladce umí být i docela protivný a zlý a to na sebe slyší taková slova jako: cukrouš a slaďouš a přímo ty výrazy nesnáší. Nedokáže udržet tajemství a dělá všechno proto, aby se měl hlavně on dobře, co se stane ostatním mu bývá většinou jedno, pokud toho člověka nemá opravdu rád. Baví se víc s klukama a holčičí společnost nechává vždy na nějakou akci nebo, kdžy už poblíž není žádný známí kamarád. Navzdory své sobeckosti je to i milý kluk, co rád pomůže. Je přátelský a umí dobře dělat, že holky poslouchá. Vždycky mu ty holčičí problémy typu: Jaká barva vlasů mi sedne, lezly na nervy, ale vydržel to a vyslechnul si to, aby vypadal důvěřivě. Vždy půlku nepochopil a druhou půlku neslyšel, ale stačí jenom obejmout? Co se týče společnosti, tak kámoše si nevybírá, jenom čeká až přijdou sami a pak spolu prohodí pár slov a někdy spolu někam zajdou. U holek to má jinak. Umí s zamilovat na první pohled, ale ten většinou bývá i poslední a má rád živé holky se smyslem pro humor a trochou rebelství v srdci. Nějaká slušňačka či stydlivka to není nic pro něj, ale rád přímá takové holky za kamarádky, takové dívky mu připomínají jeho mladší sestru, kterou má zapotřebí chránit. Je totiž velmi nerad, když není s někým kamarád. S fantazií na tom není špatně, jelikož už složil tolik písniček, které během dvou hodin zapomněl, protože je líný si je psát a je také líný se učit.

Životopis: V životě toho moc nestihnul, ale stalo se mu toho hodně. Asi největší štěstí, co ho potkalo bylo narození jeho malé sestry Vinckey, která se jmenuje Vivien a právě Vicky jí dal tuhle přezdívku. U nich doma to bylo celkem v pořádku, sice bydleli v podnájmu a musel sdílet pokoj se svou sestřičkou , která se narodila, když mu bylo dvanáct let, ale po nějaké době se to u nich doma začalo hroutit. Máma s tátou se jen pořád hádali a Vinckey brečela. Většinou se sebral a zmizel z domu na nějakou akci. Tam jedině získal klid od své rodiny, kterou začínal postupně zavrhovat až na Vinckey, kterou má, měl a ví, že vždycky bude mít rád. Klid mu dala sice rodina, ale venku ho potkával jiný svět. Ten byl dost zlý. Furt někde někdo něco hulil, pil a spal s kde kým. Stejně tak i Victor nechtěl být pozadu a začal s tím. Pak se to stalo u něj pravidelným skoro na každý vídken. Zanedbával školu a nechodil domů. No, když ho dovezla domů policie a ve škole měl problémy a museli ho vyhodit, tak si jenom sbalil věci a sestřičku a odešel ke své tehdejší holce Tamaře. Ještě stihnul napsat, že na ledničku, že si vzal Vinckey sebou, aby se o ni nebáli. No když ho viděla i s malou Vinckey , jen zhnusila obličej a řekla, že on dovnitř může, ale že toho spratka hlídat nehodlá. A tak poznal tu nejhorší holku na světě. S Tami se hned rozešel poté, co to o Vinck řekla. Tak se opět sebrali a zůstávali u Vickyho kámoše. Vinck byla spokojená, jelikož s jí doma také nelíbilo. Vick mámě nezvedal telefon a ani nečetl smsky. Vicky si, ale dlouho svobody neužíval a znovu se setkal s policajty. I když bylo navrhnuto, že má být poslán do pasťáku. Tak to máma nedovolila a snažila se ho vychovávat sama. No a když zase bylo všechno při starém?.tak to, ale nebylo stejně normální. Po domě létalo nádobí a nadávky. Vinckey bulela. Nedalo se to vydržte, tak Vicky utekl oknem a dolů sjel po rýně. Byla dost tma a on se měl sám dopravit k nějakému clubu, kde na něho měl čekat kámoš Ray, tak získal to označení, které ho poslalo do školi noci. S kámošem se tu noc ani nesetkali. Máma nechtěla uvěřit a táta už vůbec ne! Otec se naštval a vyhodil Vickyho z baráku i s jeho věcmi (a to doslova- hadry se mu válely po ulici), že si pořád vymýšlí blbosti, aby tu už s nimi nemusel bydlet a tak mu to umožní. Jediná věc, která ho na to mrzí je, že se od té doby neviděl s malou Vinckey a neměl dokonce možnost se s ní rozloučit.Nebyl typ ufňukánka, ale tehdy se prostě musel rozbrečet. Tak se s ránou v srdci odebral do školy noci.

Loreen Swit

12. srpna 2012 v 21:00 Profily-Mláďata
Jméno: Loreen Swit
Věk: 2.7.1995
Původní bydliště: Vaslui
Popis: Loreen má za sebou hodně chirurgických zákroků, co se týče tetování. Má jich na těle opravdu požehnaně, ale jen několik jich popíšu. Na pravém předloktí má vytetované srdce proťaté šípem, nad levou lopatkou latinský nápis a nad prsy další latinský nápis: Když chceš, tak se koukni. Jinak je poměrně vysoká, měří požehnaných 173 centimetrů. O něco smyslnější rty dominují celému obličeji.
Povaha: Ne, že by byla andílek, má spoustu chyb. Jednou z nich je taky to, že kouří. Není žádný závislák, ale příležitostnou cigaretku nikdy neodmítne. Něco jiného ale jsou prášky. Ty totiž ze zásady nepožívá. Učí se hrát na kytaru, zhruba od třinácti let. O Loreen se dají říct dvě slova, která ji vystihují: introvert a strašpytel. Celý život žila v obavách z klaunů a zahradních hadic,které ale vyústily ve strach skoro ze všeho, až na injekce. Možná proto si taky vybrala medicínu za svou životní dráhu. Jelikož je to, krom hraní na kytaru, jediná věc, která ji baví, má za sebou dva kurzy.
Zájmy: Jejím nejlepším přítelem je kytara, kterou nosí skoro vždycky u sebe. Jinak zbožňuje autentické filmy, ze kterých je normálním lidem špatně.
Životopis: Její oči se poprvé otevřely 2.7.1995 v Rumunském Vaslui. Narodila se Marthě a Rulanovi. Rulan je obchodní poradce pro jednu z mnoha firem v Rumunsku se zaměřením na textil, a Martha pracuje jako učitelka ručních prací v domě pro nevidomé. Tam s ní Loreen chodila, když neměli na placení školky. Jak už je tedy jasné, nikdy si nežili v žádném přepychu. Loreen měla jediné přání: dostat se z Vaslui a žít svůj vlastní život. A to se jí taky podařilo, díky množícím se finančním potížím se musela Loreen na několik měsíců přestěhovat ke svým bohatým příbuzným, kde se taky naučila hrát na kytaru. Pro to, aby si vydělala na novou kytaru hrála po obchoďácích a na ulicích, kde ji taky objevil jeden postarší pán, se kterým se po několika letech přestěhovala, znovu, do většího města, které skýtalo spoustu příležitostí. Starý pán, jak ho nazývala, sice umřel, ale zanechal jí po sobě starý byteček nad vinárnou, který její rodina později prodala a zanechala ji opět bez peněz, protože si celý výdělek vzali. Chodila od domu k domu, dokud ji nenašla Katarina, tisíciletá upírka, která ji přeměnila a poslala na školu noci.

Nelly Leroy

12. srpna 2012 v 15:28 Profily-Mláďata
Jméno: Nelly Leroy
Datum narození: 1. 5. 1995
Původní bydliště: Narozena v Paříži (Francie), poté v New Yorku
Popis: Nelly si nechává říkat Nell nebo Nells, ale oslovení Nelly jí nevadí. Je na ní vidět, že má francouzské kořeny. Je to dívka hubenější postavy, ale nechybějí jí ženské rysy. Výškově je nadprůměrná, protože má dlouhé nohy, jako modelka. Ovšem první, co vás na ní upoutá, jsou její dlouhé hnědé vlasy, které se jí vlní po zádech. Má je velmi často rozpuštěné, stahuje si je jen tehdy, když je to nutné. Její bledý obličej skýtá dvě velká světle modrá kukadla, na která je nemálo pyšná. Aby oči opravdu vynikly, zvýrazňuje si je řasenkou a linkami. Nad očima se klene upravované obočí, které má trochu světlejší barvu než vlasy. Z obočí vybíhá malý nevýrazný nosík, který se táhne až k plným růžovým rtům, na kterých se nemálo vyskytuje milý, přívětivý a kamarádský úsměv. Celkově má obličej spíše oválný se zakulacenou bradou. I když okolo vás jen projde, nemůžete necítit její krásnou a jemnou vanilkovou vůni.
Nosí ženské, moderní oblečení. Uvidíte na ní pouze šaty, jiné oblečení si na sebe vezme pouze v mimořádných případech. Šaty kombinuje buď se svetříky nebo blejzry. Obouvá se do bot na podpatku, nikdy jí neuvidíte s podpatky pod sedm centimetrů. Samozřejmě jí nechybí věci jako nějaká ta kabelka či sluneční brýle. Naopak nikdy na ní neuvidíte náušnice či šperky. Aby vždy ladila, má nehty vždy nalakované barvou, která se právě hodí k jejímu oblečení.
Povaha: Na první pohled možná nafoukaná a povrchní, na ten druhý milá, přátelská, spolehlivá a ironická - ano to je Nelly. Má ráda přepych, kvůli čemuž jí někteří soudí, ale věřte, že když jí poznáte, musíte si jí zamilovat. Umí být zábavná, má smysl pro humor a je docela podnikavá, takže se s ní nenudíte. Také je hodně společenská, rozhodně není jedna z těch nenápadných a tichých. A když vám není nejlépe, ona vám kdykoli pomůže. Vyslechne vás a poradí. Bohužel někdy je až moc vlezlá, i když to myslí dobře. Další vlastnost, kterou jí většina lidí vyčítá, je ta, že nikdy vlastně neví co chce. Ovšem když to zjistí, jde si za tím a získá to.
Zájmy: Dříve (v Paříži) velmi ráda sportovala, chodila na večírky nebo se jen tak procházela, vždy s partou přátel po boku. To vše přestala dělat, když se s rodinou přestěhovala do New Yorku. Zde moc zájmů neměla a všechny z nich raději pozapomněla, když ji označili. Nyní patří mezi její přednější zájmy tanec, čtení a móda. Na dřívější Škole noci ji jedna kamarádka přivedla k dalšímu koníčku - ke koňům.
Životopis: Nell se narodila na prvního máje roku 1995 do velmi bohaté rodiny ve hlavním městě Francie, v Paříži. Její otec je vlastníkem jedné velké firmy, matka je slavná módní návrhářka.
Vyrůstala v luxusu a ve škole byla velmi oblíbená. Měla opravdu vše, o čem sní nemálo dívek - byla hezká, měla spoustu kamarádek, kluci se okolo ní točili, oblečení měla vždy moderní a sem tam dostala nějakou zakázku jako modelka. Jen trochu postrádala lásku rodičů.
Později rodiče dostali lákavou nabídku na práci v New Yorku. Nečekali a během měsíce bydleli již někde jinde. Ač se stále pohybovala ve vyšší vrstvě, začala trochu blbnout.
To co dělala, chtěla nechat, ale jen tak to nešlo. Proto bylo pro ni skoro osvobozením, když jí stopař označil. Doma vysvětlila rodičům, proč se tak chovala. Pochopili ji, pomohli ji sbalit věci a ona se s čistým svědomím vydala do Školy noci v Tulse, co nejdál od minulosti. Zde měla pocit, že konečně někam doopravdy patří. Měla vše, dokonce si jí vybrala kočka, malé bílé klubíčko jménem Naomi, které miluje. Avšak škola byla zrušena, takže Nell musela přejít na Školu noci v LA.

Darcy Davidson

10. srpna 2012 v 15:53 Profily-Mláďata
Jméno: Darcy Davidson
Datum narození: 4. 12 1996
Původní bydliště: Toronto, Kanada
Popis: Je štíhlé, vysoké postavy. Bledá pokožka jen dokazuje její kanadský původ. Má hnědé rovné vlasy, které sahají skoro do půli zad. Zelené oči jsou hluboké a díky nim dokáže z ostatních vymámit snad všechno. Má plné rty, za kterými se skrývají sněhově bílé zuby. Když kolem Darcy projdete ucítíte velice nápadnou, ale ne vtíravou vůni tropického ovoce.
Chodí decentně namalovaná i oblečená. Hodně si potrpí na značkové oblečení. Věčně ale nosí trička s vtipnmi nápisy. Nepostradatelným doplňkem u jejího oblečení je balíček žvýkaček. Svým stylem oblékání a věčným úsměvem na rtech na ostatní působí jako smíšek.
Povaha: Darcy je usměvavá, vtipná, společenská, přátelská, charismatická a dá se s ní mluvit v podstatě o čemkoliv. Někdy je až moc ukecaná. Je to ale taky velice výbušná osoba, která si nikdy nenechá do ničeho kecat. Pořádně ji štvou ti namachrovaní frajeři, kteří si myslí, že jim patří svět.
Jinak je i chytrá, milá a velice dobře vychází s lidmi. Ale má i velkou slabinu. Je strašně obětavá a už několikrát se toho někdo pokusil zneužít.
Zájmy: I když je to takové tintítko, tak se hlavně věnuje bojovým umění. Má černý pásek z karate a jako člověk chodila na kung-fu. Hrozně ráda tančí a miluje jakýkoliv styl pohybu.
Také se věnuje hudbě, kreslení, psaní básniček a příběhů, focení... A takhle by se mohlo pokračovat dál. Obrosvskou zálibu má i v nakupování. Jako pravá dospívající dívka skoro denně chodí do butiků a nakupuje spousty oblečení. Darcy je vlastně talent na cokoliv.
Životopis: Darcy pochází z nechutně bohaté, snobské a velice slavné rodiny Davidsonových. Je pravda, že Davidsonovi jsou snobové. Ale Darcy není. Rodiče na ni neměli čas a proto ji vychovávala její chůva Miranda. Ta ji naučila, že má být vždycky sama sebou, stát si za svým a vždycky pomáhat ostatním. A tak se Darcy naučila být takovou jaká je do teď.
Nastoupila do školy a našla si spoustu kamarádek, které ji měly rády. A ne kvůli tomu, že byla bohatá. Ale ani jedna její kamarádka nebyla z bohaté rodiny a to se rodičům nelíbilo. Chtěli, aby jejich malá dceruška vyrostla mezi bohatými lidmi. A proto ji přihlásili na tu nejprestižnější školu v celé Kanadě, kterou si mohli dovolit jen vlastníci platinových kreditek. Tam to bylo s kamarády o něco těžší. Všichni byli nafoukaní a namyšlení. Nesnášela to tam.
Ve čtrnácti letech se ale její rodiče rozhodli přestěhovat se do LA a to bylo pro Darcy vysvobozením. I když to znamenalo opustit svoji rodnou, milovanou Kanadu.Byl to pro ni docela šok, když žila v zemi, kde je zima a najednou se přestěhovala tam, kde je hezky teplo. Ale hned si na tu změnu zvykla. Rodiče se začali o Darcy zajímat a ve všem Darcy pomohli a podporovali ji v činnostech, o které se zajímala. Její život začal být skvělý.
Když ale oslavila své šestnácté narozeniny, označil ji stopař. Zrovna když byla s kamarádkou venku na pláži. Radši se sebrala a utekla domů. Nechtěla rodičům o svém označení říct, ale modrý srpek měsíce byl až příliš nápadný. Ale rodiče jí objali a řekli, že vždycky byla jiná. Byla strašně šťastná. Následující den se sbalila a prvním autobusem přijela na Školu noci. A tak začal její život mláděte.

Označenia

10. srpna 2012 v 13:33 | Elin Acacyi (Z)

Na našej stránke Školy noci budeme používať pri RPG hrách isté označenia, skratky v zátvorkách. Je to pre lepšiu orientáciu a slúži to ako istá pomôcka pre vás.

1.Veľkňažka školy sa označuje písmenkom V. Určite si to nemôžete pomýliť, pretože ste už iste prišli na to, že veľkňažka je len jedna ;-) Amber Elleanor Astonishment (V)
2.Ďalej je tu zástupkyňa veľkňažky. Tiež ste už zrejme prišli na to, že je iba jedna a označuje sa písmenkom Z. Elin Acacyi (Z)
3.Potom sú tu profesori. Tí sa označujú v zátvorke za menom písmenkom P. napr. Yvain E. T. Gates (P)
4. Aj keď ešte nie sú úplne v obehu, budú tu príslušníci organizácie Dcéry a Synovia tmy/ Dcery a Synové noci. Tí sa budú označovať písmenkom N - ako noc. napr. Zoeey Redbird (N) alebo Erik Night (N)
5. Všetci ostatní študenti konkrétne označenie nemajú.

Na akékoľvek iné označenia budete upozornení!

Andrew Seamoure

9. srpna 2012 v 19:43 Profily-Mláďata
Jméno: Andrew Seamoure
Datup narození: 26.11.1995
Původní bydliště: Anglie, Amesbury
Popis: Andrew je 17 letý mladík, i když výškou a konstrukcí by se nad tím dalo uvažovat. Tedy, metr ukazuje o pár centimetrů více než u většiny chlapců ve stejném věku. Tak tomu je i u jeho štíhlé postavě, na které se začínají rýsovat mužské linie. Obličej má ostře řezaný s nápadnými lícními kostmi, úzkými rty, které jsou neustále stočeny do úšklebku. Oči má Andrew takové ty šedé, lesklé a mnohdy uhrančivé. Celý obličej mu lemují vlasy v barvě oříškové čokolády, většně trochu rozcuchané, které budí dojem rošťáctví. Oblečení bývá většinou elegantně s kapkou ležérnosti, ale dokáže i překvapit nějakými výstřelky, jako například: otrhanými džinsy a o flanelové košili. Na levé ruce nosí hodinky s masivním koženým páskem a velkým ciferníkem, neurčité značky.
Povaha: Těžko popisovat jeho povahu, jako každý Angličan má suchý a mnohdy netaktní humor. Umí být dosti jízlivý, ale zároveň naprostý gantelman vůči dámám, ale pozor Jakmile pozná, že dívka není hodna označení "dáma", může se s jeho gantelmanstvím rozloučit nadobro. Je to ve většině případech klidný a celkem i tichý člověk. Hodně přemýšlivý, inteligentní se sklony k egoismu.
Zájmy: Miluje vůni knih a má vášeň po vědění v oborech jeho zájmu. Velmi rád se seznamuje se zajímavými lidmi, o kterých se může něco dozvědět a možná i naučit.
Životopis: Andrew se narodil do velmi zámožné a vážené rodiny, která byla jedna ze zakladatelů městečka Amesbury. Jeho otec je v tomto městě starostou. Andrew je jediný jejich syn, takže také hýčkaný. Měl soukromé učitele a už od od 10ti let ležel v knihách fascinován všemu okolo vampirismu. Jeho rodiče nebyly nadšeni jeho zájmy, měli pro něj budoucnost vybranou ve šlépějích otce. Tím se jím začal Andrew vzdalovat čím dál více, vyvrcholením jejich vztahu byl okamžik kdy byl Andrew označen. Pro něj šťastný okamžik, pro rodiče něco jako úmrtí syna.

Nickolas Bejamin Heldun

9. srpna 2012 v 19:38 Profily-Mláďata
Jméno: Nickolas Bejamin Heldun
Datum narození: 25.4 1995
Původní bydliště: Od mala San Francisco, teď L.A
Popis: Nikdy nenosil delší vlasy nad 3 centimetry. Měl k tomu svůj důvod. Za prvé se to k němu absolutně nehodilo a za druhé by mu dlouhé vlasy vadili. Tím dlouhé myslím maximálně 12 centimetrů. Jeho pohled vyzařuje klidem. Má krásné světle hnědé oči s různými zvláštními skvrnami. Celkově je jeho vzhled velmi mužný. Nechybí mu svaly, které díky svému otci získal. Ale něžnost se u něj také najde. Nejraději nosí tmavé džíny a jednoduché tričko s přívěškem na krku. Má prostě svůj jedinečný ale přitom jednoduchý styl.
Povaha: Je to velmi složitý člověk na přečtení pocitů ze zevnějšku. Ať je jaká kolik situace a on zrovna nechce aby ostatní věděli jak se doopravdy cítí, tak ty pocity nepustí ven, jen málo lidí se v něm vyzná. Proto byl na škole tak tajemně přitažlivý. Každý by do něj asi neřekl že je velmi dobrý student, ale jeho učení docela i baví. Nick je prostě všeho chuť. Skvělý kamarád, kterému když se svěříte, nikdy nic neprozradí. Úžasný pohodář, snaží se problémy které za to nestojí neřešit a tak si ulehčuje život. Ovšem, aby nebyl jen vychvalován, v každém je přece špetka něčeho špatného, je docela velký rváč. Možná ovládá své pocity, ale když vybuchne, už k pohodáři má velmi daleko. Dříve to byli cigarety, které ho uklidnili, teď když se odnaučil kouřit se uklidňuje sportem. A jelikož s kouřením už jednou skoncoval, nehodlá s tím znovu začínat. Vlastně je nesmírně rád že něco takového dokázal. Na střední to byla frajeřina, po problémech frajeřina ustoupila a byla to nutnost si zapálit. A když s něčím takovým opravdu uděláte šmitec, jste na sebe hrdí. A Nick na sebe opravdu hrdý je.
Zájmy: Sport, sport a sport. To je to jediné čemu se kdy věnoval. V dětství také chodil na zápasy, ale ty ho omrzely. Teď se věnuje všemu co ho baví jako například plavání, běhání, jízda na koni, fotbal, hokej a samozřejmě posilování to je to při čem se dokonale uklidní. A i když mu většina říkala že je blázen, když toho dělá tolik. teď si uvědomuje že ho moc vlastně neznali. Ve volném čase přece jen nesportoval, ale zpíval a hrál na kytaru. Vlastně jeho matka chtěla aby hrál, prvně ho to nechytlo, ale pak si řekl že to vůbec nebyl špatný nápad. Měl zaplacené lekce a chodil na ně každý den druhý den. K tomu ještě objevili jeho neuvěřitelný talent na zpěv a stal se z něj nadaný kluk. Měl jít na Oxford, vždy si vzpomene jak se tam těšil, jak si říkal že něco nového konečně zažije, jak bude mít skvělé zaměstnání a skvělou rodinu..a nakonec jak to dopadlo ? ... Všem se zdálo že jsou jeho zájmy neomezené, ale jako každý ani on neumí všechno. Ovšem chce zkusit vše co ho v životě potká.
Životopis: Narodil se v San Franciscu, kde taky vyrůstal. Měl tam báječné dětství. Skvělé přátele, nakonec i skvělou střední školu, co víc si jen mohl přát. Akorát když mu bylo 15 jeho otec onemocněl na rakovinu kostí. Začal hodně pít a jeho lékaři mu nedávali naději, kterou Nick potřeboval mít. Když po dvou letech boje jeho otec zemřel Nick se zhroutil, byl rebel a nekázeň mu dělala dobře. Jeho otec ho naučil všemu, ale jak se vypořádat se životem to se musí naučit každý sám. Jeho matka se sebrala o něco rychleji než Nick a všechen majetek patřil teď jí. Nick nechápal jak může být tam moc bezcitná, ale ona ho uklidňovala že je to pro jejich dobro a že se mu to bude hodit. Hnusila se mu a ona to moc dobře věděla, takže prodala starý dům a společně se přestěhovaly do L.A. Nebylo to zrovna daleko od jejich předešlých životů, ale vypadalo to jako pěkná vyhlídka.

Nathaniel Hastings

9. srpna 2012 v 18:38 Profily-Mláďata
Jméno: Nathaniel Hastings
Datum narození: 1.1.1996
Původní bydliště: LA, u pobřeží
Popis: Nate, jak se Nathaniel nechává zkráceně oslovovat, je nadprůměrně vysoký, od sportu svalnatý mladík. Pleť má bledší, proto si zajisté povšimnete jeho tmavě modrých, hlubokých očí mandlovitého tvaru, které jsou lemovány hustými řasami. Nad očima se klene hnědé obočí, ze kterého vybíhá ostřeji řezaný nos, který snad jen zvýrazňuje všechny ostré rysy jeho obličeje, včetně výrazných lícních kostí. Rty má plné, zbarvené do světle růžové. Naopak vlasy jsou tmavé, přesněji řečeno tmavě hnědé. Nechává si je ostříhané celkem na krátko, ovšem to neznamená, že na ně denně nevypotřebuje tunu gelu.
Obléká se spíše elegantně, ale zase to moc nepřehání. Ovšem s čím to přehání je cena oblečení. Ač na něm uvidíte většinou jednobarevné triko či košili, dříny a mikinu, svetr, sako či kabátek, nikdy to není nejlevnější. To je poznat i na porschi, ve kterém jezdí, jeho sbírce luxusních hodinek a nelaciné pánské vůni.
Povaha: Chová se tak, jak se dá očekávat od někoho, kdo má až nechutně bohaté rodiče, kteří mu dají vše, na co si jen pomyslí. Je nafoukaný a arogantní, myslí si o sobě více než je zdrávo a na ostatních mu vůbec nezáleží.. nebo to alespoň tak vypadá. Protože doopravdy je to je jen vystrašený kluk, který umí být přátelský, milý, vtipný a nápomocný. Většina lidí tuto jeho osobnost objeví až ve chvíli, kdy se on sám rozhodne, což se stává jen ve výjimečných případech. Zkrátka a dobře, musíte se mu zalíbit. Jeho další důležitou vlastností je, že přesně ví co chce a jde si za tím, dokud to nezíská. A pokud patříte mezi jeho opravdové přátele, umí pro vás získat i to, co co chcete vy.
Zájmy: Jeho velkým zájmem je sport a to jakýkoli. Kdyby měl říct, který má nejraději, byl by to pravděpodobně lakros. Na škole ho hrál závodně, a protože mu jde, byl i kapitánem týmu. Pokud zrovna nesportuje, vyhledává dobrou partu přátel, se kterou se vždy umí nějak zabavit.
Životopis: Narodil se do bohaté rodiny v LA jako jedináček. Od dětství vyrůstal ve vile na pobřeží s oběma rodiči. Nikdy si nemohl na nic stěžovat, žil život, který on sám nijak neobdivoval, ale plno lidí by mu závidělo. Dostal vše, na co si vzpomněl, rodiče ho měli upřímně rádi, chodil do těch nejlepších škol, byl vždy populární a všude našel někoho s kým se dalo mluvit. Na střední byl kapitánem lakrosového týmu... co víc si přát? Ale jemu to vše připadalo nudné, jako by měl celý život již naplánovaný. Ovšem to se celkem přepočítal, protože po školním plese ho označil stopař. Byl z toho celkem nadšený, protože se před ním konečně otevřela brána neznáma. Rodiče to také přijali dobře, protože nic na jejich lásce k němu nic nezmění a jeho radost s ním museli sdílet také. Pomohli mu zabalit a pak už jen hurá na Školu noci!

Samuel Tomassino

7. srpna 2012 v 10:42 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Samuel Tomassino
Datum narození: 27.12.1995
Původní bydliště: sicílie Itálie, později v New York
Popis: delší hnědé vlasy, volně padající do obličeje a brýle. Hnědé oči, většinou nosí černá nebo bílá trika a přes to ještě budto červený nebo bílý plášt. Nosí také černé džíny a bílé boty.
Povaha: Samuel je klidný člověk, který se na urážky vůči němu jen usmívá, je zkrátka ledově klidný. Na lidi okolo sebe působí velmi sebejistě, laskavě a nápomocně, každého oslovuje křestním jménem, ve skutečnosti je mistrný manipulátor a lhář, často říká lidem věci kteřé chtějí slyšet, nebo říká lidem věci, které pro ně nejsou zrovna dvakrát příjemné. Jen velmi těžko se mu dá věřit, nebot někdy říká pravdu a někdy lže lidem přímo do očí, někdy jim říká pravdu, zkátka jak se mu to nejlíp hodí. Vždy vymyslí geniální strategie, což vede k tomu, že se lidé domnívají, že je až neskutečně inteligentní. Klidný výraz si udržuje i v boji, když dostane zásah, nedá na sebe znát známky bolesti, jen mírně otevře pusu, nebo si prohlíží svoje zranění či hledí na osobu, která mu zranění způsobila . Není to také zrovna velký důvěřivec a proto si dává velký pozor na lidi a věci v jeho blízkosti. O sobě, ani o svých zájmech nemluví, nebot podle něho za řeč nestojí.
Nikam příliš nespěchá, ani se nehrne.
Respektuje taky nadřízené lidi a udělá vše co mu řeknou. Pokud se na něj svádí nějaká lež, většinou jí nevyvrací, ale podporuje jí. V boji dokáže také nasadit své ,, druhé já" kdy nasadí velmi zlý výraz a zuřivě bez lítosti útočí, protivníka neustále dráždí a ostatní spolubojovníky se snaží podporovat..avšak tyto situace nastávají zřídka kdy. je také velmi loajální a vždy splní to co slíbí.
Zájmy: Aiko má rád všecha jídla a je velký milovník zvířat. Má rád procházky a hraní na flétnu. Rád vaří nebo pozoruje ostatní ninji.
Životopis: Už od narození byl velmi zvídavé dítě a pořád něco neustále zkoumal, své rodiče tak často doháněl k šílenství, nebot chvíly neposeděl na místě a doslova překypoval energií. Když povyrostl a naučil se mluvit, chodit a číst, mírně se uklidnil a ponořil se do knih . knihy ho doslova pohltily a četl si knihy o všem možném, o různých bitvách,rostlinách, vaření, zkrátka četl všechno co mu přišlo pod ruku a právě z knih si vzal mnoho do života. Když bu bylo 10 let, přestěhoval se spolu s rodiči do New Yorku v Americe.
Jeho otec začal pracovat v přístavu, zatímco on pomáhal mámě doma. Jeho otec avšak většinu toho co vydělal prochlastal a jeho mámu začal bít a proto začal krást a loupit, dokud neskončil ve svých 15 letech na 5 měsíců ve vězení. Jeho máma mezitím umřela v nemocnici na těžký zápal plic a jeho otec se utopil, když opilý spadl v přístavu z mola. Samuel začal po prpuštění z vězení ihned pracovat ve stejném přístavu jako jeho otec.
Zde pracoval do svých 18 letech, než byl vyhozen pro podezdření s kšeftování zbožím z přístavu.

Christien Dax Warney

7. srpna 2012 v 10:38 | Amber Elleanore Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Christien Dax Warney
Datum narození: 31.9. 1994
Původní bydliště: Ballybay, Írsko
Popis: Dívate sa na 185 cm vysokého mladíka s červenou hrivou a prekrásnymi zeleno-hnedými očami. Nad nimi sa tiahne hnedé obočie, ktoré si Dax upravuje. Je to síce divné na chalana, správne, ale je to tak. Nos má taký akurát a má ho ozdobený piercingmi. Je to septum a bridge. Krásne krojené plné pery mu tiež zdobia piercingy a to tzv. Canine bites, v oboch ušiach má 2 cm tunely ktoré občas vymení za plugy. Zatiaľ má iba jedno tetovanie, a to pentagram na zápästí. Najradšej si oblieka na seba obyčajné rifle, nejaké to tričko s potlačou a conversky. Mikiny nosí málokedy a nerád.
Povaha: Je to veľmi zaujímavý chalan. Často strieda nálady, čo sa pripisuje k jeho horším vlastnostiam. Je to však extrémny flegmatik a tak mu je často všetko ukradnuté. Nič nerieši, drží sa ďalej od problémov. Konflikty nevyvoláva, radšej si s každým dobre pokecá. Zbytočnosti tiež extra nerieši, väčšinou má všetko na háku. Neznáša však uťahovačky či už z jeho výzoru alebo štýlu. Čo o ňom takmer nikto nevie je, že je bisexuál.
Zájmy: Najradšej počúva hudbu. Nikto a nič ho nedokáže ukľudniť tak, ako hudba. S ňou rieši všetky svoje problémy. Ďalej medzi jeho záľuby patrí fotenie, sedenie v tetovacom štúdiu alebo relax. Často chodieva len tak do prírody sa prejsť so súchadlami v ušiach. Celkom slušne hrá na gitaru a čo-to aj zaspieva.
Životopis: Narodil sa do rodiny bez otca ako jedináčik. Rodičia sa rozviedli mesiac pred pôrodom a matka z toho bola psychicky na dne. Dala sa na alkohol a drogy a malý Dax sa dostal do domova. Odtiaľ si ho vzala pestúnska rodina, ktorá si ho osvojila iba kvôli peniazom ktoré za neho dostali. V tej rodine bolo 12 ďalších detí z domova. Keďže on bol najmladší, najviac ho šikanovali. Akoby mu nestačila každodenná bitka od spitého otca či matky. Keď sa bitky začali stupňovať, Dax začal utekať z domu. No z domu... Skôr z prehnitej chatrči kde sa všade povaľovali fľašky, špaky a injekčné striekačky. Vonku si našiel partiu chalanov s ktorými sa ihneď skamarátil. Vtedy mohol mať tak 14 rokov. Jeho najlepšou kamarátkou sa stala Tyna. Vždy mu pomohla a nechávala ho u seba tajne prespať. Chápala, aké to má Dax ťažké. Sama bola adoptovaná, no ju si vzala slušná rodina. S Tynou začal tráviť skoro všetok čas. Oprava, trávili spolu všetok čas. Spolu vymýšľali hlúposti, bavili sa. Iba s ňou sa Dax cítil ako normálny chalan ktorý konečne niekam patrí. Tyna mu bola ako sestra. Neskôr ho naučila hrať na gitare, keďže všetci z partie na niečo hrali. Dax si tak hneď osvojil akustickú gitaru a spolu hrávali slávne songy či už od Iron Maiden, Metallici, či Def Leppardu. Raz im skrsol nápad v hlave, a to založiť kapelu. A tak sa i stalo, hrávali po baroch a krčmách ako predskokani, ako garážová kapelka. Ich piesne mali naozaj úspech, pretože čerpali zo svojich životov. Ani jeden člen ho nemal ľahký, a preto tie piesne mali niečo do seba. Tyna mala perfektný, hlboký hlas ktorý dodal piesňam to pravé čaro. V jeden večer, k Daxovi však prišiel Hľadač a označil ho. Ten najprv nechápal, no Tyna mu všetko vysvetlila. Jej sestra je tiež medzi označenými. Dax sa so slzami v očiach rozlúčil s najlepšou kamarátkou s ktorou toľko prežil a odsťahoval sa do tejto Školy Noci.

Denisse Elorien

5. srpna 2012 v 23:42 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Denisse Elorien
Datum narození: 24.8.1997
Původní bydliště: L.A chudinská čtvrť
Popis: Černé dlouhé vyžehlené vlasy,s blonďatými pramínky. Hnědé oči,orámované černou tužkou. Tenké rty většinou přetřené nějakým leskem na rty.
Povaha: Je velmi složitá. Spousta lidí jí nechápe,a nejspíš ani chápat nebude. Vždy si stojí za svým názorem,a i když někdy pronese " No dobře,máš pravdu" v duchu si myslí stejně své. Je veselá a praštěná,ale někdy má i 'depkařské' nálady.
Zájmy: Ráda kreslí,směje se,svěřuje se a povídá si se svou starší sestrou Elizabeth,a především ráda poslouchá hudbu.
Životopis: Má o rok starší sestru. Elizabeth Elorien,se kterou se narodila v Itálii. Dříve byli tou nejbohatší rodinou v zemi. Jejich otec byl zabit když bylo Denisse 1 rok a Elizabeth 2 roky. Všechny jeho peníze dostala jeho milenka. A proto že matka neměla moc peněz na to aby uživila své malé dcery,se rozhodla odjet s nimi do L.A kde pracovala jako prostitutka. Žili v chudinské čtvrti,samozřejmě že na to ze začátku nebyli vůbec zvyklé,když patřili k nejbohatším rodinám na zemi. Když malé Denisse bylo 10 let a Elizabeth 11 let,jejich matka umřela na selhání srdce. A proto že jim moc peněz nezbylo,rozhodli se pracovat jako prodavačky v malém krámku nedaleko od bytu. Jednou když se vraceli ze školy domů,je na ulici označil stopař. A tak začali chodit do školy noci.

Elizabeth Elorien

5. srpna 2012 v 23:39 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Profily-Mláďata
Jméno: Elizabeth Elorien
Datum narození: 12. 7. 1996
Původní bydliště: L.A. chudinská čtvrť
Popis: černé natupírované vlasy. Ofina věčně spadá přes jedno oko. Hodně tmavě modré oči orámované černou tužkou. Plné rty většinou přetřené světlým leskem na rty. Skoro pořád nosí černé rifle s černým trikem na němž je většinou modrá košile a na nohách nosí modré tenisky, které naprosto miluje.
Povaha: zatracený flegmatik. Ráda se směje a dělá různý blbiny, ale taky je někdy období kdy to na ní všechno padne a má depku. Stojí si za svým názorem a je strašně tvrdohlavá. Ráda se věnuje své mladší sestře Denisse.
Záujmy: Miluje hudbu .strašně ráda si čte a plave. Miluje smích a ráda si povídá s mladší sestřičkou.
Životopis: Má o rok mladší sestřičku. Narodily se v Itálii. Jejich taťka patřil k významným obchodníku a jejich rodinu patřila k nejbohatším rodinám v zemi. Když Elizabeth byli dva roky a Denisse jeden byl jejich otec zabit a veškeré peníze padli do rukou jeho milence. Protože jejich matka neměla moc peněz rozhodla se odjet se svými dcerami do L.A., kde pracovala jako prostitutka. Protože jejich matka i tak moc nevydělávala, a proto žili v chudinské čtvrti. Když byli Elize jedenáct let a její sestře deset, umřela matka na selhání srdce. Protože neměli moc peněz rozhodli se pracovat načerno v zapadlém obchůdku. Když se vraceli jednou ze školy, je označil stopař a tak museli nastoupit na školu noci.