Winnie B.

16. července 2012 v 0:38 |  Profily-Mláďata
Jméno: Winnie B.
Datum narození: 5. 10. 1996 v Dublinu
Původní bydliště: Manor poblíž Dublinu
Popis: Je to scenegotička s dlouhými hnědočervenými vlasy, které nosí v svázané v široké čelence. Má hluboké šedé oči, které umí po lidech házet stylem "Are you f*cking kidding me?", což nesnáší především její rodiče. Winnie je jedináček bohatých rodičů s přesnou představou o ideálním dítěti, kterou ale nesplňuje ani v nejmenším. Moc divoká a moc, prostě není ta sladká holčička v růžovým…
Povaha: Je trochu vznětlivá a někdy si dává vysoké cíle, takže s ní není někdy nejlepší pořízení a netrpělivé osoby s ní nemusí vyjít vůbec. Někdy se chová trochu přisprostle, ale je to v jádru hodná holka, a pokud ji lépe poznáte, tak je to osoba k nezaplacení. Co se pořádku týče tak upřímně: lituju toho nebohého chudáka, co s ní bude muset být na pokoji. Její největší záliba - značkové oblečení - se válí všude; na židlích, stole, pod stolem, na posteli i pod ní, na knihovně… Prostě hrůza. Zatímco v pokoji je oblečení, koupelnu okupují další záliby: líčení, laky na vlasy i na nehty a barva na vlasy. Mimo to ještě ráda tančí (na diskotékách a ještě chodí na hodiny baletu), poslouchá hudbu, jezdí na kole a na koni.
Životopis: Už od čtyř let byla zapsaná v nejprestižnější škole ve městě - plné nejbohatších a nejnafoukanějších dětí… Ze začátku to šlo; rodiče ji oblékali do růžové verze nejmodernějších dětských šatiček. V páté třídě se to všechno zvrtlo. Už nechodila v šatičkách, ale nosila fialové, černé, červené a podobné oblečení a povinné hnědé polobotky vyměnila za bronzové páskové boty na podpatku a začala být trnem v oku všem na dohled, i rodičům. Proto, když se o dva roky později probudila a na čele měla modrý srpek tak nikomu nic neřekla, zbalila se a jela stopem do Španělska. Cesta Evropou ji zabrala jeden den. Ve Španělsku nastoupila na loď a plavila se další den až k pobřeží Severní Ameriky. Po dvou dnech cesty už byla na pokraji sil, a když se po půli dne vypotácela z autobusu ve Washingtonu, podlomila se ji kolena a ležela na chodníku dokud ji nenašla Delia, která ji odvedla do školy noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rpg-toonschool rpg-toonschool | 19. července 2012 v 12:12 | Reagovat

http://rpg-toonschool.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama