William Deasn

13. července 2012 v 20:48 |  Profily-Mláďata
Jméno: William Deasn
Datum narození: 1.7. 1995
Původní bydliště: Los Angeles
Popis: Bill je poměrně opálený, takže má snědší barvu pleti. Má protáhlejší, hubený obličej, kterému dominují modré oči v doprovodu nosu spíše do špičky. Má tenké rty za nimiž se skrývají rovné bílé zuby, které rád ukazuje v úsměvu. Vlasy má špinavé blond, věčně rozcuchané, ale kdo ví jsetli to tak má schválně, nebo ne. Většinou nosí jeany a tričko, nebo košili, která mu zvýrazňuje svaly.
Povaha: Je prostě okouzlující, ten vtipný kluk na kterého holky letí. Má takový ten přirozený šarm, který rád používá. Je přátelský a rád mluví s kluk, protože kdy bÿ rád poslouchal několik hodin holku?
Zájmy: Ano přesně, Bill je ten typ co miluje sport a nikdy se ho nejspíš nevzdá. Ale jinak ho baví zrovna to, co momentální přítelkyni.
Životopis: Bill se narodil v Los Angeles. Jeho matka je herečka na Brodway a otec vlastní firmu. V dětství se s rodiči moc neviděl, matka pořád chodila po nákupech, nebo konkurzech a otec měl moc práce ve firmě a v hotelu se svojí milenkou. Billa prakticky vychovala chůva, právě proto se stal takovým jakým je dnes. Ve školech neměl nikdy moc dobré známky. Když ho označil lovec odjel až do Tulsy, aby nemusel poslouchat řeči své ,,chudinky" matky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama