Červenec 2012

Uvítací slavnost

20. července 2012 v 21:21 | Amber Elleanor Astonishment (V) |  Info
Jak už určitě vyčtete z názvu článku, chystáme pro vás se spoluadminkami 'uvítací slavnost'. Jde o to abyste se tu trošku všichni stávající seznámili. Také abyste se seznámili s nastávajícími profesory atd.. jak se říká 'poklábosili si'. Nikdo vás tady nekousne.
O bližších informacích vám dáme v nejbližší době vědět.
Hlašte se dál, doporučujte nás, jsme rádi za každou novou duši.
S pozdravem vaše Adminky

Winnie B.

16. července 2012 v 0:38 Profily-Mláďata
Jméno: Winnie B.
Datum narození: 5. 10. 1996 v Dublinu
Původní bydliště: Manor poblíž Dublinu
Popis: Je to scenegotička s dlouhými hnědočervenými vlasy, které nosí v svázané v široké čelence. Má hluboké šedé oči, které umí po lidech házet stylem "Are you f*cking kidding me?", což nesnáší především její rodiče. Winnie je jedináček bohatých rodičů s přesnou představou o ideálním dítěti, kterou ale nesplňuje ani v nejmenším. Moc divoká a moc, prostě není ta sladká holčička v růžovým…
Povaha: Je trochu vznětlivá a někdy si dává vysoké cíle, takže s ní není někdy nejlepší pořízení a netrpělivé osoby s ní nemusí vyjít vůbec. Někdy se chová trochu přisprostle, ale je to v jádru hodná holka, a pokud ji lépe poznáte, tak je to osoba k nezaplacení. Co se pořádku týče tak upřímně: lituju toho nebohého chudáka, co s ní bude muset být na pokoji. Její největší záliba - značkové oblečení - se válí všude; na židlích, stole, pod stolem, na posteli i pod ní, na knihovně… Prostě hrůza. Zatímco v pokoji je oblečení, koupelnu okupují další záliby: líčení, laky na vlasy i na nehty a barva na vlasy. Mimo to ještě ráda tančí (na diskotékách a ještě chodí na hodiny baletu), poslouchá hudbu, jezdí na kole a na koni.
Životopis: Už od čtyř let byla zapsaná v nejprestižnější škole ve městě - plné nejbohatších a nejnafoukanějších dětí… Ze začátku to šlo; rodiče ji oblékali do růžové verze nejmodernějších dětských šatiček. V páté třídě se to všechno zvrtlo. Už nechodila v šatičkách, ale nosila fialové, černé, červené a podobné oblečení a povinné hnědé polobotky vyměnila za bronzové páskové boty na podpatku a začala být trnem v oku všem na dohled, i rodičům. Proto, když se o dva roky později probudila a na čele měla modrý srpek tak nikomu nic neřekla, zbalila se a jela stopem do Španělska. Cesta Evropou ji zabrala jeden den. Ve Španělsku nastoupila na loď a plavila se další den až k pobřeží Severní Ameriky. Po dvou dnech cesty už byla na pokraji sil, a když se po půli dne vypotácela z autobusu ve Washingtonu, podlomila se ji kolena a ležela na chodníku dokud ji nenašla Delia, která ji odvedla do školy noci.

William Deasn

13. července 2012 v 20:48 Profily-Mláďata
Jméno: William Deasn
Datum narození: 1.7. 1995
Původní bydliště: Los Angeles
Popis: Bill je poměrně opálený, takže má snědší barvu pleti. Má protáhlejší, hubený obličej, kterému dominují modré oči v doprovodu nosu spíše do špičky. Má tenké rty za nimiž se skrývají rovné bílé zuby, které rád ukazuje v úsměvu. Vlasy má špinavé blond, věčně rozcuchané, ale kdo ví jsetli to tak má schválně, nebo ne. Většinou nosí jeany a tričko, nebo košili, která mu zvýrazňuje svaly.
Povaha: Je prostě okouzlující, ten vtipný kluk na kterého holky letí. Má takový ten přirozený šarm, který rád používá. Je přátelský a rád mluví s kluk, protože kdy bÿ rád poslouchal několik hodin holku?
Zájmy: Ano přesně, Bill je ten typ co miluje sport a nikdy se ho nejspíš nevzdá. Ale jinak ho baví zrovna to, co momentální přítelkyni.
Životopis: Bill se narodil v Los Angeles. Jeho matka je herečka na Brodway a otec vlastní firmu. V dětství se s rodiči moc neviděl, matka pořád chodila po nákupech, nebo konkurzech a otec měl moc práce ve firmě a v hotelu se svojí milenkou. Billa prakticky vychovala chůva, právě proto se stal takovým jakým je dnes. Ve školech neměl nikdy moc dobré známky. Když ho označil lovec odjel až do Tulsy, aby nemusel poslouchat řeči své ,,chudinky" matky.

Delia „Dee-Dee“ Richardsonová

13. července 2012 v 10:15 Profily-Mláďata
Jméno: Delia "Dee-Dee" Richardsonová
Datum narození: 2.6. 1997, 15 let
Původní bydliště: Washington D.C.
Popis: Má velké modré oči a středně dlouhý ohon. Preferuje scene styl... Často si barví vlasy, ale poslední dobou spoléhá na růžovou. Oblečení je většinou takové rebelské, samý nápis a obrázek. Na většinu lidí udělá první dojem tipu "Drsňačka", ale když se na ní podívají po druhé, zjistí, že celkově ten její styl je velice roztomilý. Na pravé ruce má velké tetování s nápisem "teen icon". Nejtypičťejší doplňek je u ní kromě výstředního účesu - úsměv. Nikdo, nikdo, ji neviděl se špatnou náladou. Vždy když vejde do zachmuřené místnosti, tak se všichni začnou vesele usmívat a hned zmizí smutek a deprimovanost z atmosféry.
Povaha: Jak už bylo zmiňované, je velmi veselá, milá a vysmátá, ale zároveň velmi empatická, takže se často zastává slabších a utěšuje ostatní. Ráda vtipkuje a dělá různé nesmysly. Její parta jí za tohle zbožňuje. Je přátelská a nedá se říct, že by jí někdo neměl rád. Její slabost je ta, že je hodně obětavá a pro své přátele by udělala cokoli, kdyby měla umřít ona nebo její kamarád, tak by raději umřela sama, než aby trpěl on. Ráda někomu rádí, někdy sice hlouposti, ale za každou cenu musí pomoct. Do ničeho nejde po hlavě, vždy všechno pečlivě promyslí. Ale pozor, i tahle holka má ego, vždy chce být důležitá, ale moc lidí si této vlastvosti nevšímá.
Zájmy: Hodně se věnuje hudbě. Ale je to takový univerzální všeuměl. Skládá básničky, píše knížky, zpívá, hraje na kytaru a klavír, hraje ve školním divadle, ráda kreslí, dělá grafiku na počítači, fotí... A dalo by se pokračovat do nekonečna. Nikdo by to do ní neřekl, ale ohledně postavy je na sebe přísná... Za měsíc dokázala zhubnout 15 kg. Vždycky bývala, jak sama říká, "Chodící koule", ale pak začala jíst zdravě a sportovat. Sportování jí přetrvalo, takže si každý večer dává patnáct minut běhu.
Je z velmi bohaté a slavné rodiny. Posílají jí měsíčně hromadu peněz a ona většinu společně se starým oblečením věnuje charitě. Častokrát jí uvidíte se sluchátky v uších, protože ona opravdu miluje hudbu (upřímně - hlavně tu co složí sama). Řídí se mottem 'pomáhání ostatním víc než sobě'.
Historie: "Snobská a slavná rodina Richardsonových", opak je pravdou. Odmalička byla vychovávaná k tomu, aby byla sama sebou a pomáhala druhým. Byla se svým životem spokojená, dokud se jí ve škole nezačli posmívat. Nadávali jí do tlouštíků, beček, nafrňených snobů.... A jí to začalo dožírat. Držela hladovky, brečela, chtěla se i zabít, ale nějaký hlas v hlavě jí říkal, ať to nedělá, že jí potřebují. Pak si řekla, že to musí jít jinak. Začala sportovat... Začala si věřit! A vše bylo najednou jiné. Obarvila si vlasy na zelenou, začala nosit oblečení, které bylo jiné než měli jiné děti. Kašlala na jejich názor. Změnila školu a začala docela jiný život. Nebyla tiše trpící holčička. Řekla si, že když nabádá ostatní, aby si začali věřit, pomáhala jim a naučila je smát.
V třinácti letech jela v létě do Afriky do malinké chudé vesničky s nevyslovitelným názvem. Každé rodině tam dala oblečení a nějaké peníze. V čtrnácti si adoptovala dítě na dálku. Pak další.... Snažila se jak nejvíc mohla, aby všichni v jejím okolí byli šťastní. Nakonec jí za to všechno přišel dopis o umrtí její babičky z Kanady, která byla v Africe s ní. Která jí ze všeho nejvíc podporovala. Byla z toho smutná. Když šla koupit kytici, tak jí zastavila jedna starší žena. Potřebovala nějaké peníze na jídlo. Bylo na ní vidět, že je nemocná. Delia zaváhala. Chtěla koupit babičce tu nejdražší kytku, která tady bude a kdyby jí nějakou tu korunu dala, tak by na ni neměla. Pak se na ženu usmála a podala jí dvě stovky. Paní jí pohladila po tváří a se slovy "Tvá babička je na tebe pyšná..." doslova zmizela z povrchu zemského.
Vešla do květinářství a vzala tu nejlevnější a nejhezčí květinu, která tam byla a zbytek peněz dala do kasičky pro postižené.
V patnácti ji označili. Zrovna když šla poslat dopisy pro své "na dálku adoptované děti". Rychle strčila obálky do schránky a běžela domů. Nezastavovala se. Obávala se reakce rodičů, ale ti se usmáli a rozbrečeli. Jenom objali a řekli "Věděli jsme, že jsi výjímečná, zlatíčko." V ten moment byla strašně šťastná.
Další den jela do nejbližší Školy Noci v okolí. Nechtělo se jí tam, ale řekla si, že charity existují i dálkové. Stal se z ní menší charitoholik.
Pokračovala ve svém poslání i na škole. Našla si hodně přátel, kteří jí v jejích projektech podporují a taky pravou lásku. Kluka který jí má rád takovou jaká je.
Pak že upíří mláďata nemůžou mít bezstarostný život.