Amber Jessica Discantley

15. června 2012 v 21:17 |  Profily-Mláďata
Jméno: Amber Jessica Discantley
Věk: Žila za dob upíra Vlada Draculi má přes 1000 let, ale pořád vypadá na 17 let.
Původní bydliště: Pár set let žila po boku sama Vlada Draculi stěhovala často, ale narodila se v Německu
Popis: Z pohledu úplně normální děvče které žije na předměstí, ale v noci se probouzí do kůže krve cítícího upíra. Žiji s matkou na předměstí Vídně. Můj otec zemřel, když jsme s Draculou bojovali, jeho prohra bohužel vzala život nevinnému člověku a já jako upír se snažím tátovo krve prolití pomstít. Nesnáším lži. Když mám hlad anebo chuť ráda zabiji provinilce a vychutnám si jeho krev.
Povaha: Nerada se přátelím s obyčejnými smrtelníky, jinak jsem "normální teenager" co ví o co se poprát. U lidí budím respekt jsem spíše sangvinik i, když často vybouchnu a zabiji toho kdo mi klade odpor. Jinak jsem mírumilovný člověk.
Zájmy: Ráda fotím i, když se bojím blesku. Miluji hodiny jezdectví a hudby W. A. Mozart se ode mne učil.
Životopis: V minulosti vystupuji jako nemilosrdný upír, časem se, ale projevilo to, že to na mě má negativní vliv a tak jsem se dala spíše na poctivou práci pomstychtivého upíra. První věc co na škole udělám je ta, že si vytvořím pár nohsledů. Miluji, když mám "živá záda".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cidade dos Mortos Cidade dos Mortos | Web | 16. června 2012 v 11:53 | Reagovat

Dovoluji si tě pozvat do nově spuštené rpg hry!
Tato rpg hra je o tom, že se v městě jménem Dos Angeles, začnou záhadně ztrácet lidi. Někdy je nalezen krvavý nůž...mrtvoly však nikde. Až jednoho temného večera...BUM! Z křoví nedalekého lesíka se objeví špinavá zkroucená hnáta! Na prstech jsou dlouhé drápy a na nich ještě čerstvě zaschlá krev. Kdyby se někdo podíval blíž, zjistil by, že je to první oběť městkého sériového vraha - Jane Collinsová! Pomoz tomuto městu odhalit strašné tajemství vražd, ale dávej pozor, abys náhodou nepřišel o život...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama