Amber Elleanor Astonishment - velekněžka

5. června 2012 v 22:34 |  Profily- Profesoři
Jméno: Amber Elleanor Astonishment
Narození: 7.10. 1805 (207 let)
Původní bydliště: Mato Grosso-Brazílie
Vyučuje: Upíří sociologii a nauku o vlkodlacích (případně do hodin zamíchá i kouzla)
Popis: Amber nebo Elleanor je už od mala bruneta. Nikdy ale neměla ráda barvu svých vlasů, proto si je změnila na blond, které se drží. I když je jí už 207 let vypadá na 25 let. Každý si hned na první pohled všimne jejích motýlích křídel. Je to její nejoblíbenější část na jejím těle. Křídla jsou bílo fialovo černá. Jsou dokonalé a když se jich člověk dotkne tak se z nich vznese třpytivý prášek. Nejradši nosí černé oblečení, ale když má náladu tak si vezme i něco barevného. Potrpí si na třpytivých lodičkách, bez kterých ji neuvidíte. Jak si každý všimne je hodně pohledná. Je to ale hlavně tím že je Faira. každého zaujme hned na první pohled. Vyzařuje z ní až nadpřirozená krása. Hodně přitahuje pozornost, kterou si také uživá. Byl jeden čas kdy tuhle svoji vlastnost využívala a byla, dalo by se říct pěkná potvora. Bylo to v tu dobu kdy jí zemřeli rodiče. Její plné rty a hrubě řezané rysy obličeje její krásu ještě víc zvýrazní. Fair není moc, je jich na světě jen pár. Jsou to prý nejdokonalejší tvorové na světě. I ona má ale něco co ji na svém těle štve. Má jizvu na podbříšku. Pochytila ji, když spadla Persefone z nebe. Je poměrně vysoká. Měří kolem 180cm. Její ladná chůze, až skoro nebeská, každého zaujme na první pohled. Každý si ji hned zamiluje. Stoupá z ní vysoký respekt a ona se také podle toho chová.
Povaha: Nyní, jakmile je už dospělá a stará se o školu se chová jako pravá velekněžka. Nechová se ale nijak povýšeně nebo tak že všechno ví. Chová se, tak jak by to od ní očekávali mláďata. Je ochotná pomoci. Je milá a neuvidíte ji bez úsměvu na rtech, kterým posílá pozitivní myšlenky. I ona má ale doby kdy se vrací k tomu chování, jaké pochytila, když byla "mrcha". Někdy si to prostě neodpustí, i když už není puberťačka. Snaží se to ale omezit. Žádné speciální chování nemá. I když je jiná, než ostatní chová se jako každá jiná velekněžka.
Zájmy: Vždy se zajímala o vlkodlaky, o které se zajímá doteď. Doufá, že na tuto školu nezavítají. Vždy ji bavili kouzla, které ona sama umí a rozhoduje se o tom, jestli pár hodin nezamíchá do hodin upíří sociologie. Miluje přírodu a tráví v ní většinu svého času. Nejspíš jediná taková činnost co ji baví je hra na harfu. To ji snad nikdy neomrzí. Je to takové, no zvláštní, ty zvuky jsou jako z jiného světa. Z jejího světa kde byla pro ně harfa jednoduše typická a všichni ji milovali. Někdy by ji zajímalo, co se s jejím světem stalo když zemřela jedna vládkyně a druhá teď je jinde.
Životopis: Elleanor se narodila jako dcera věrného královského zahradníka Ashenta a jeho ženy Wallet. Ashent byl obyčejný člověk, který se dostal do země Swang vodním portálem. Vzal si tam dceru vládkyně této země. Vídali se tajně. Když ale Wallet otěhotněla, měla dvě možnosti. Buď si mohla sama ponechat dítě a vychovávat ho jako nastávající vládkyni, nebo se i s ním a s Ashentem mohla odstěhovat. Ashentovi ale unikla ta skutečnost, že Wallet byla Faira, nikdy jí nechtěla být, proto se v zemi Swang vydávala za člověka, její matka jí to tolerovala, ale pokud by Wallet nastoupila na trůn musela by ukázat svoji pravou tvář. Vybrala si tu možnost projít s Ashentem portálem na Zemi. Žili tam spolu šťastně. Elleanor byla sice jedináček, ale žila v lásce. Označili ji v jejích 17 letech. Rodičům to nevadilo a často ji jezdili navštěvovat do Brazilské školy noci asi pět km od jejich domu. Město, kde bydleli, bylo vypáleno, Wallet a Ashenton zemřeli. Zemřeli ale čestně. Bojovali v čele proti vypálené. Když se to Elleanor dozvěděla, byla celé dva roky zničená. Potom s tím ale dokázala žít. Nikdo jí ale neřekl, že je Faira. Stala se na Brazilské škole noci učitelkou nauky o vlkodlacích. Zavedla tyto hodiny, protože ji vlkodlaci vždy zajímali a několikrát už byla tato škola jimi napadena. Po víc jak sto letech učení na této škole se začala měnit. Začala se v ní vyvíjet Faira. Kvůli tomuto už nemohla dál zůstat na Brazilské škole noci. Nechtěli tam někoho, kdo je jiný. U jiného světa. Elleanor odešla do Londýna kde s Elin v Tulse založila školu noci pro zdejší upíří mláďata. Tady se nebude skrývat. Bude Faira a upírkou zároveň.
Byla u toho, když byla Persefone shozena z nebe. Je to druhý padlý anděl svého druhu. Zčernaly jí křídla. Elleanor se jí ujmula na této škole noci, protože je to jen mládě a i přesto že tu žije více, jak tisíc let neví co má dělat aby jí křídla znovu zbělela. Bude to s ní ale těžké, protože není taková, jaká prý bývala kdysi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MA Academy MA Academy | E-mail | Web | 7. června 2012 v 18:12 | Reagovat

Ahoj :) Také vlastním RPG (Akademii), máš-li zájem, zaregistruj se. Určitě budeme moc rádi! :) Náš blog je teprve ve fázi vývinu, ale brzy bude kompletní. Hledáme každičkou milou duši, která ráda hraje RPG. Navštiv nás, rádi Tě uvidíme. :) Těšíme se na nové tváře! :)

2 Hjortdår Team Hjortdår Team | Web | 8. června 2012 v 18:03 | Reagovat

Ahoj,
dovolujeme si tě pozvat do Hjortdåru, Dánského městečka, kde obyvatelé žijí svůj obyčejně neobyčejný život :)
Těšíme se na nové tváře!

3 Night Night | E-mail | Web | 8. června 2012 v 22:14 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se předem za reklamu ale hledáme nové RPG hráče, které nutně potřebujeme.
Zveme vás k nám do nočního světa, který není jen o upírech a vlkodlacích ale i o jiných bytostech z jiných světů jako jsou např. i draci a elfové... Přidejte se k nám! Budeme rádi za každého nového hráče...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama