Červen 2012

Nové registrace budou?

22. června 2012 v 9:54 | Velekněžka |  Info
Vítám už zaregistrované nováčky,
jsme rádi, že jste se zaregistrovali, musíte ale nejdřív projít skušební knihou než vám dáme povolení hrát v ostatních knihách.
Jak asi vydíte nic se tu teď neděje, usilovně pracujeme na nabírání nových mláďat, ale nějak se nám nikdo nehrne, proto bych prosila skuste se zapojit i vy a pozvěte své přátele! :)

Shinichi Alessandra Salvati

18. června 2012 v 19:23 Profily-Mláďata
Jméno: Shinichi Alessandra Salvati
Věk: Žije už vyše 200 rokov ale vyzerá na 16 - 17 rokov.
Původní bydliště: Kedysi bývala vo Florencií zo svojimi dvoma bratmi.
Popis: Vyzera celkom ak dievča ktoré je tiché a poslušné. Lenže nikdy nie som ticho. Povahu som zdedila po staršom bratovy. Bratia mi umreli pretože ich napadol silnejší upír. Mna ako malu zachranila ich kamaratka Less. Narodila som sa pôvodne vo Florencií. Jej matka má predkov z Japonska čiže Kitsune.Otec umrel ked bola mala. A matka keď mala 9 rokov. Potom jej ostali už len bratia ktorých zabil ten silný upír a preto túži toho upíra nájsť a zabiť. Mám rišavé, rovné, polodlhé vlasy. Hnedo-zelené oči ktoré sa menia podľa nálady. z maminej strany som zdedila oči Kitsune, čiže zlaté.
Povaha: Som drzá, neutrálna, uhundrana, šialena (som za kazdu blbost). Ale ked ma dakto nahneva tak uz nie som ani jedno som len zurivy upir ktory zabije pre to aby si spravil radosť. Je mi všetko totálne jedno. Ale viem byť aj priateľska. J Za svojich priateľov viem dať aj svoj krk.
Zájmy: Rada píšem, počúvam,kreslím, čitam. Hudba je môj život. Posledné roky som robila Dj na párty.
Životopis: Som taká ak som. Som Flegmatický upír. A do školy noci som prišla slúžiť bohyni Nyx. Viem bojové umenia a mám schopnosť pohybovať vecmi, skalami no prosto zo všetkym. Dufam ze si najdem dobrych priatelov a hlavne najdem spriaznenu polovičku :)

Amber Jessica Discantley

15. června 2012 v 21:17 Profily-Mláďata
Jméno: Amber Jessica Discantley
Věk: Žila za dob upíra Vlada Draculi má přes 1000 let, ale pořád vypadá na 17 let.
Původní bydliště: Pár set let žila po boku sama Vlada Draculi stěhovala často, ale narodila se v Německu
Popis: Z pohledu úplně normální děvče které žije na předměstí, ale v noci se probouzí do kůže krve cítícího upíra. Žiji s matkou na předměstí Vídně. Můj otec zemřel, když jsme s Draculou bojovali, jeho prohra bohužel vzala život nevinnému člověku a já jako upír se snažím tátovo krve prolití pomstít. Nesnáším lži. Když mám hlad anebo chuť ráda zabiji provinilce a vychutnám si jeho krev.
Povaha: Nerada se přátelím s obyčejnými smrtelníky, jinak jsem "normální teenager" co ví o co se poprát. U lidí budím respekt jsem spíše sangvinik i, když často vybouchnu a zabiji toho kdo mi klade odpor. Jinak jsem mírumilovný člověk.
Zájmy: Ráda fotím i, když se bojím blesku. Miluji hodiny jezdectví a hudby W. A. Mozart se ode mne učil.
Životopis: V minulosti vystupuji jako nemilosrdný upír, časem se, ale projevilo to, že to na mě má negativní vliv a tak jsem se dala spíše na poctivou práci pomstychtivého upíra. První věc co na škole udělám je ta, že si vytvořím pár nohsledů. Miluji, když mám "živá záda".

Jezdectví

9. června 2012 v 21:57 | Beck |  Jazdectvo

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Nauka o vlkodlacích

9. června 2012 v 21:56 | Beck |  Nauka o vlkodlacích

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Hudba

9. června 2012 v 21:55 | Beck

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Historie umění

9. června 2012 v 21:55 | Beck |  Historie umění

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Dramatická výchova

9. června 2012 v 21:53 | Beck |  Dramatická výchova
1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Bojové umění

9. června 2012 v 21:51 | Beck |  Bojové umění

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Šerm

9. června 2012 v 21:50 | Beck |  Šerm

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina
Online hodina

Literatura

9. června 2012 v 21:47 | Beck |  Literatura

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina

Online hodina

Upíří sociologie

9. června 2012 v 21:46 | Beck |  Upíří sociologie

1.Úvodní hodina
2.Hodina
3.Hodina
4.Hodina
5.Závěrečná hodina

Online hodina

Amber Elleanor Astonishment - velekněžka

5. června 2012 v 22:34 Profily- Profesoři
Jméno: Amber Elleanor Astonishment
Narození: 7.10. 1805 (207 let)
Původní bydliště: Mato Grosso-Brazílie
Vyučuje: Upíří sociologii a nauku o vlkodlacích (případně do hodin zamíchá i kouzla)
Popis: Amber nebo Elleanor je už od mala bruneta. Nikdy ale neměla ráda barvu svých vlasů, proto si je změnila na blond, které se drží. I když je jí už 207 let vypadá na 25 let. Každý si hned na první pohled všimne jejích motýlích křídel. Je to její nejoblíbenější část na jejím těle. Křídla jsou bílo fialovo černá. Jsou dokonalé a když se jich člověk dotkne tak se z nich vznese třpytivý prášek. Nejradši nosí černé oblečení, ale když má náladu tak si vezme i něco barevného. Potrpí si na třpytivých lodičkách, bez kterých ji neuvidíte. Jak si každý všimne je hodně pohledná. Je to ale hlavně tím že je Faira. každého zaujme hned na první pohled. Vyzařuje z ní až nadpřirozená krása. Hodně přitahuje pozornost, kterou si také uživá. Byl jeden čas kdy tuhle svoji vlastnost využívala a byla, dalo by se říct pěkná potvora. Bylo to v tu dobu kdy jí zemřeli rodiče. Její plné rty a hrubě řezané rysy obličeje její krásu ještě víc zvýrazní. Fair není moc, je jich na světě jen pár. Jsou to prý nejdokonalejší tvorové na světě. I ona má ale něco co ji na svém těle štve. Má jizvu na podbříšku. Pochytila ji, když spadla Persefone z nebe. Je poměrně vysoká. Měří kolem 180cm. Její ladná chůze, až skoro nebeská, každého zaujme na první pohled. Každý si ji hned zamiluje. Stoupá z ní vysoký respekt a ona se také podle toho chová.
Povaha: Nyní, jakmile je už dospělá a stará se o školu se chová jako pravá velekněžka. Nechová se ale nijak povýšeně nebo tak že všechno ví. Chová se, tak jak by to od ní očekávali mláďata. Je ochotná pomoci. Je milá a neuvidíte ji bez úsměvu na rtech, kterým posílá pozitivní myšlenky. I ona má ale doby kdy se vrací k tomu chování, jaké pochytila, když byla "mrcha". Někdy si to prostě neodpustí, i když už není puberťačka. Snaží se to ale omezit. Žádné speciální chování nemá. I když je jiná, než ostatní chová se jako každá jiná velekněžka.
Zájmy: Vždy se zajímala o vlkodlaky, o které se zajímá doteď. Doufá, že na tuto školu nezavítají. Vždy ji bavili kouzla, které ona sama umí a rozhoduje se o tom, jestli pár hodin nezamíchá do hodin upíří sociologie. Miluje přírodu a tráví v ní většinu svého času. Nejspíš jediná taková činnost co ji baví je hra na harfu. To ji snad nikdy neomrzí. Je to takové, no zvláštní, ty zvuky jsou jako z jiného světa. Z jejího světa kde byla pro ně harfa jednoduše typická a všichni ji milovali. Někdy by ji zajímalo, co se s jejím světem stalo když zemřela jedna vládkyně a druhá teď je jinde.
Životopis: Elleanor se narodila jako dcera věrného královského zahradníka Ashenta a jeho ženy Wallet. Ashent byl obyčejný člověk, který se dostal do země Swang vodním portálem. Vzal si tam dceru vládkyně této země. Vídali se tajně. Když ale Wallet otěhotněla, měla dvě možnosti. Buď si mohla sama ponechat dítě a vychovávat ho jako nastávající vládkyni, nebo se i s ním a s Ashentem mohla odstěhovat. Ashentovi ale unikla ta skutečnost, že Wallet byla Faira, nikdy jí nechtěla být, proto se v zemi Swang vydávala za člověka, její matka jí to tolerovala, ale pokud by Wallet nastoupila na trůn musela by ukázat svoji pravou tvář. Vybrala si tu možnost projít s Ashentem portálem na Zemi. Žili tam spolu šťastně. Elleanor byla sice jedináček, ale žila v lásce. Označili ji v jejích 17 letech. Rodičům to nevadilo a často ji jezdili navštěvovat do Brazilské školy noci asi pět km od jejich domu. Město, kde bydleli, bylo vypáleno, Wallet a Ashenton zemřeli. Zemřeli ale čestně. Bojovali v čele proti vypálené. Když se to Elleanor dozvěděla, byla celé dva roky zničená. Potom s tím ale dokázala žít. Nikdo jí ale neřekl, že je Faira. Stala se na Brazilské škole noci učitelkou nauky o vlkodlacích. Zavedla tyto hodiny, protože ji vlkodlaci vždy zajímali a několikrát už byla tato škola jimi napadena. Po víc jak sto letech učení na této škole se začala měnit. Začala se v ní vyvíjet Faira. Kvůli tomuto už nemohla dál zůstat na Brazilské škole noci. Nechtěli tam někoho, kdo je jiný. U jiného světa. Elleanor odešla do Londýna kde s Elin v Tulse založila školu noci pro zdejší upíří mláďata. Tady se nebude skrývat. Bude Faira a upírkou zároveň.
Byla u toho, když byla Persefone shozena z nebe. Je to druhý padlý anděl svého druhu. Zčernaly jí křídla. Elleanor se jí ujmula na této škole noci, protože je to jen mládě a i přesto že tu žije více, jak tisíc let neví co má dělat aby jí křídla znovu zbělela. Bude to s ní ale těžké, protože není taková, jaká prý bývala kdysi.

Persefone Blair D'Angelo

5. června 2012 v 20:53 Profily-Mláďata
Jméno: Persefone Blair D'Angelo
Datum narození: To snad ani sama Nyx neví. V dokladech uvádí věk 21 - plnoletost - vypadá na +/- 17, ale žije už mnoho tisích let.
Původní bydliště: Všude ale zároveň nikde. Nikdy se nezdrží na jednom místě moc dlouho - víc než pár let.
Popis: Nemálo lidí by ji řeklo, že vypadá jako anděl. A netušili by, jak děsivě blízko pravdě jsou. Zůstala jí nadlidská krása - bělostná pokožka bez jediné nedokonalosti, štíhlá středně vysoká postava s překrásnými ženskými vnady a tvary, krásná tvářička s okouzlujícím úsměvem, hluboké čokoládové oči orámované tmavými dlouhými řasami a husté hnědé kadeře.
Na lopatkách má speciální zlatou barvou - která jde vidět jen při určitém světle a na slunci se třpytí - vytetovaná andělská křídla. Symbol toho kým byla. Symbol, který ji připomíná mučivé vzpomínky, ale přesto si jej nechala vytetovat.
Její styl oblékání prošel nespočetným množstvím změn. Teď má období, kdy nosí jednoduché a lehké oblečení světlých barev, které je přesto vyzývavé a ona v něm vypadá sexy. Šperky nebo bižuterii nosí jen výjimečně stejně jako líčení. Je prostě krásná i bez toho.
Je velkým milovníkem čokolády. Může jí sníst kila, a přesto se to na její postavě nijak neprojeví. Vlastně kromě toho, že ji rostou vlasy a nehty neprochází žádnými fyzickými změnami a je nesmrtelná.
Voděodolnou safírově modrou tužkou na oči si na čelo maluje měsíční srpek, aby tak vytvořila iluzi, že je upíří mládě a do školy Noci patří. Nikdo kromě velekněžky neví, kým doopravdy je.
Povaha: I když andílkovský vzhled jí zůstal povaha rozhodně ne. Její dobrá stránka byla po dlouhá tisíciletí pohřbená a teď se stěží hrabe na povrch. Blair je prvotřídní mrcha, která si jde krutě za tím, co chce a ničeho ani nikoho se nebojí. Je namyšlená, sobecká, náladová, tvrdohlavá, ironická, sebevědomá a naprosto přesvědčená o své dokonalosti. Drzost má na denním pořádku a druhými lidmi pohrdá. Je to prostě holka, kterou byste si nikdy nepřáli potkat a když by se tak stalo, máte sto chutí ji omlátit hlavu o nejbližší zeď. Přesto všechno její chování je v ní jakési kouzlo, které lidi nutí ji milovat, obdivovat ji, snažit se ji nějak zavděčit. Chtějí být v její přítomnosti a dobře s ní vycházet. Toho umí využít a tak s lidmi často chytře manipuluje.
Miluje popularitu - když je středem pozornosti. Miluje, když vše záleží jen na jejím rozhodnutí. Miluje zakázané 'ovoce' a moc.
I tak se hluboko v její špinavé duši skrývá dobro. Uvnitř je tím andělem, který viděl ve všem to pozitivní a krásné. Uměl se smát - i když teď se směje taky. Je to v ní, ale zatím se nenašel nikdo - snad jen jeden člověk - , kdo by to objevil. Nikdo kdo by ji pomohl to krásné hřejivé teplo probudit a otevřít ji tak jiný svět.
Zájmy: Vyzkoušela už všechno, co mohla. Neexistuje činnost, kterou by neznala. Některé se jí líbily víc, jiné míň - stejně jako obyčejným smrtelníkům. Nejvíc ji baví umění - malování, tanec dokonce i balet, herectví - a boj. Sportu nikdy moc nedala, stejně jako si nikdy nezamilovala zvířata. Tedy až na divoké kočkovité šelmy. Když se věnuje tomu, co ji baví, dokáže se dotknout toho dobra, co uvnitř sebe nosí. Většinou to však dělá nevědomky. Někdy když kreslí, vznikne jí pod rukama obraz ze světa Nykty.
Životopis: Před mnoha a mnoha tisíciletími byla členkou andělské gardy věrně sloužící Nyx. Tehdy byla skrz na skrz dobrá. Jediné co ji odlišovalo od ostatních andělských bytostí, byla její touha po zakázaném a moci. První z jejich tužeb ji přinesla zkázu, ta druhá ji však mnohem dříve zařídila vysoké postavení a neuvěřitelnou oblíbenost. Byla miláčkem samotné Nykty, ale postupem času se jí zachtělo být miláčkem i jejího chotě Ereba. Nevynaložila mnoho úsilí a dostala to, co chtěla - pobláznila mu hlavu a svedla ho. Jejich hrátky netrvaly příliš dlouho. Bohyně se to dověděla a bez milosti Blair z jejího světa vyhnala.
Tady nastal zlom, kdy se z ní stala ta špatná. Její život na zemi se velice podobal příběhu o vyhoštění Satana z nebe, který pak páchal na zemi zlo. Bouřila se tak proti Nyktě a chtěla ji to dát co nejlépe najevo. Zabíjela - jak lidi, tak upíry -, sváděla muže, nabádala k těmto činům ostatní, ale hlavně lidem vládla. Nechala se ovládnou Temnotou. Začala si říkat Persefone - bohyně podsvětí - protože jméno Blair ji připadalo moc andělské. Páchala jeden hřích za druhým, až ji její překrásná sněhově bílá křídla zčernaly do barvy havraních křídel v nejtemnější noci. Pokud sama nechce, tak je nikdo nevidí.
Není to tak dlouho - jen několik stovek staletí - co našla člověka, který v ní probudil ty hezké pocity a vlastnosti. Zamilovala se. Vdala se za něj a dokonce spolu čekali dítě, i když se to zdálo být nemožné. Cítila se opět živá a přestala ničit vše kolem sebe. Jenže tato fáze trvala jen chvíli. Dost nepatrnou v porovnání s dobou, kterou už na zemi jako padlý anděl prožila. V jeden jediný den přišla o manžela a potratila. Bylo ji hned jasné, že se Nyx rozhodla nedopřát ji už ani trochu štěstí. Vrátila se zpět do svých tak dlouho zajetých kolejí.
Teprve před pár desítkami let nastal v jejím životě další zvrat. Nepamatuje si, čím byl způsoben, ale rozhodla se s Nyx udobřit. Nejspíš zatoužila se opět podívat do jejího překrásného ráje. Ty poslední roky se snaží změnit. Víc se jí daří změnit to, že už neslouží Temnotě než to jaká je uvnitř a jakou má povahu. Dokonce začala lidem - i jiným bytostem - pomáhat. Kromě kouzla osobnosti stále vlastní prastarou magii, která ji umožňuje nejen zahojit si svoje veškerá zranění, ale vyléčit i ostatní. Pořád cítí, že je to málo. A tak se rozhodla navštívit jednu ze škol Noci. Přesněji tu, kterou má bohyně v největší přízni. Ne snad proto, aby se od toho ústavu bohyně odvrátila, ale aby poznala, že se snaží a myslí to vážně. Zatím však pořád dělá jen malé krůčky. No nemá nikoho, kdo by ji pomohl udělat větší krok.

Elin Acacyi - zástupkyňa veľkňažky

1. června 2012 v 22:01 | Elin Acacyi (Z) |  Profily- Profesoři
Meno postavy: Elin Acacyi
Predmet: Literatúra, Taekwondo, Zástupkyňa veľkňažky
Dátum narodenia: 16.4.1900 (112 rokov)
Pôvodné bydlisko: Anglicko, Londýn
Popis: Elin už z diaľky udrie do očí. Má vysokú a štíhlu postavu. Jej výška zodpovedá číslu 175 cm. Má útlejšie ramená, čo by mohlo vyvolať nesúlad, ale má úplne súmernú postavu. Jej ostré črty tváre jej pridávajú na pôvabe. Vysoké lícne kosti podčiarkujú výraz váženej osoby. Tmavé a veľké oči skrývajú viacej než sa z nich dá vyčítať. Sú tmavomodrej až fialovej farby. Nad očami sa tiahne klenuté obočie,ktoré ladí farbou k vlasom. S očami kontrastujú plné ružovkasté pery, ktoré skrývajú rad bielych pestovaných zubov. V strede tváre sedí súmerný nos. Tvár jej lemujú tmavohnedé vlasy, ktoré jej siahajú do polovice chrbta. V jemných vlnách jej dopadajú na lopatky. Jej prirodzenou súčasťou je žiarivý úsmev, ktorý rozdáva všade naokolo. Oblečené na nej môžete najčastejšie zbadať šaty rôznych druhov a farieb, ale dovolí si aj typické rifle či iné nohavice. Čo sa týka doplnkov, tie nosí veľmi rada. Neuvidíte ju bez náušníc, ktoré má vždy farebne a vzorovo zladené s oblečením. Tiež jej nechýbajú účesy, ktoré sú vždy dôkladne zvolené a premyslené. Či už je to vysoký drdol alebo voľne rozpustené vlasy. Rada si do vlasov dáva ozdoby, ktoré jej podobne ako náušnice vždy ladia k ostatným kusom odevu. Líčenie má vcelku výrazné, ale to závisí od príležitosti a nálady. Niekedy ju vidieť takmer nenalíčenú, niekedy dokonale upravenú. Ale aj ona má chybičku krásy. Je to tenká jazva, ktorá sa tiahne od polovice krka na chrbát. Je tenká, takmer ju nevidno, no má dlhú a bolestivú históriu.
Povaha: Elin má typickú povahu poetky. Je veľmi milá a priateľská ku všetkým naokolo. Má všetky vlastnosti profesorky literatúry a poézie. Je vnímavá k ľuďom, ktorý potrebujú pomoc a často dokáže vidieť aj to, čo ostatný nevidia. Nemá veľký zmysel pre humor, no zato sa veľmi rada smeje na vtipoch ostatných. Po každej stránke a v každom prípade sa snaží byť optimistická a vniesť do všetkého trocha svetla a nádeje, no niekedy sa rýchlo vzdáva a vtedy je pesimistická. Jej ďalšou muchou je, že dokáže byť pekne tvrdohlavá a neústupná. Keď si niečo zvolí, je o tom presvedčená a pevne si za tým stojí. Keď však proti nej stojí príliš veľa argumentov, prizná si chybu, hoci veľmi neochotne. Má veľmi rada spoločnosť a ľudí, medzi ktorými sa cíti dobre.
Zájmy: Jej najväčšou láskou je poézia a literátúra. Ďalej miluje čítanie akýchvkoľvek kníh a spoločnosť. Rada komunikuje a rieši problémy, ktoré majú jej blízky alebo tí, ktorí ju pri problémoch potrebujú. Rada organizuje a jej obľúbenou činnosťou je vodcovstvo. Medzi jej obľúbené činnosti patrí aj dráma. Je veľmi úzko spojená s poéziou, preto ju nikdy neodmieta. Ďalej miluje mačky a akákoľvek vec s nimi.
Životopis:Elin sa narodila 16.4.1900 v Londýne rodičom Mattheowi a Abigail. Jej otec bol typický Angličan, mama zase typická Francúzska. Detstvo prežila v Londýne, pretože jej otec bol veľmi neústupčivý a nechcel sa z Anglicka odsťahovať. Jej otec bol príliš panovačný, a preto sa jej mama už viac nedokázala pozerať na to, ako ju a Elin obmedzuje. Rozhodla sa preto utiecť, no jej otec ich akosi našiel a práve vtedy spôsobil Elin jej jazvu. Bola by to nehoda, no jej otec to urobil naschvál, aby mala naňho Elin pamiatku. Napokon sa však jej mame podarilo s Elin utiecť, hoci doživotne ľutovala to, že Elin musela prežiť také detstvo. Keď sa dostali do rodného mesta jej matky, mala Elin 10 rokov. Nasťahovali sa k Elininej babke, u ktorej strávili takmer 4 roky. Po dvoch rokoch jej mama dostala nevyliečiteľnú chorobu, na ktorú aj zomrela. Elin zostala sama a jej babka ju odmietla ďalej držať vo svojom dome. Elin preto odišla a po čase začala cítiť, že s ňou nie je niečo v poriadku. Začala prudko kašľať krv a podobné veci. Sprvu si myslela, že má chorobu, ktorú mala mama, no neskôr, keď ju našli, dozvedela sa, že sa stáva upírom. Odišla preto späť do Londýna do Školy noci. Tam vyštudovala celú školu a potom si zarábala rôznymi poetickými a literárnymi súťažami. Keď sa úplne osamostatnila a našetrila si peniaze na cestu, odišla do Ameriky, kde začala nový život. Prišla do mestečka menom Tulsa, kde sa spojila s riaditeľkou a začala jej pomáhať vo vedení školy a vyučovať literatúru.