Yvain E. T. Gates

31. května 2012 v 21:07 |  Profily- Profesoři
Jméno postavy: Yvain E. T. Gates
Předmět: Šerm, Bojové umění
Datum narození: 9.6.1990 (22 let)
Původní bydliště: California, Huntinghton Beach
Popis: Yvain je vysoká 175 cm drobnější, štíhlejší postavy. Má světlé plavé vlasy, dlouhé do půlky zad. Její tvář je oválného tvaru, kde se téměř uprostřed skrývají dvě zelenohnědé očka, jež nejsou tolik výrazné ale ani tolik přehlednutelné. Pod nimi je menší, zaoblený nos a ještě níže úzké přesto plné rty. Brada ne příliš špičatá, lehce zaoblená ne příliš výrazná. Ramena menší ale i tak silnější, paže hubenější. Boky zaoblené do ženských křivek a nohy silné ne tlusté či široké. Hubené a dlouhé. Chodidla jako každá jiná. Yvain je drobounká; dívka jak již bylo zmíněno. Její pleť je světlá, bílá. Na sobě nosí většinou tmavší šaty, a to černé s temně modrou, na krku zlatý přívěšek v němž je zasazený průhledný křišťál třpytící se do mnoha barev. Především na většině svých šatech nosí nášivku, na níž je stříbrnou nití vyšitý obrázek bohyně Nyx se zdvyhnutými rukami před půlměsícem a hvězdami. Samozřejmě Yvain nenosí jen jediné šaty. Do svých hodin nosí většinou úzké tmavě modré až skoro černé plátěné kalhoty s černým páskem a zlatou přeskou, vysoké černé boty po kolena a černou košily s nášivkou. Navíc nikdo není dokonalý a proto i Yvain má své chyby. Od malička má na čele schovanou pod vlasy menší jizvu. O této jizvě neví nic ani odkud ji má, rodiče ji to nikdy neřekli. Na levé ruce na prsteníčku má mateřské znaménko a na pravé noze má menší jizvu, kdy měla ošklivě zlomenou nohu. Na levém boku má naopak jizvu dlouhou asi 10 cm, která byla způsobena při jejim treninku v šermu.
Povaha: Yvain je milá, veselá, přátelská, obětavá. Svůj život by dala hlavně za přátele a rodinu. Ráda poznává nové lidi, nová místa. Je veselá a vtipná, miluje smysl pro humor. Co se týče zda je Introver či extrover tak je od každého trochu. Ze strany introvera je občas plachá a ráda bývá uzavřená do sebe, jelikož má chvíle pro sebe nejraději. Yvain je příšerný puntičkář, vše musí mít tip ťop a k tomu se vztahuje i to, že si je kolikrát nejistá. Naopak ze strany extrovera je aktivní, když má svůj dobrý den tak i otevřená a komunikativní. Řídí se slovy moudřejší ustoupí a proto raději z hádek ustupuje. Dokáže být přísná a probudit v sobě své zlé já. To znamená, že je občas výbušná - nervák. Yvain je cestovatelská. Je výborná jak v boji (v šermu) tak i v malování/kreslení a co je nejlepší miluje sport.
Zájmy: Mezi její zájmy patři: malování, kreslení, šerm, sport např.: volejball, baseball, in-line, tennis a mnoho dalších. Zbožňuje italskou kuchyni - pizzu, špagety aj. co má ze zvířat nejraději jsou psi. Kočky jsou sice po celé škole noci ale i přes to má nejraději psy a nebo velké kočkovité šelmy. Také tam patří příroda - rostliny, květiny, stromy, fauna...
Životopis: Yvain se narodila 9.6.1990 v Californii, Huntinghton Beach. Má mladší sestru které je nyní 13 let. Její matka zemřela při porodu, její mladší sestry a otec byl pilotem. Před 10ti lety se s ním letadlo zřítilo a nikdy se nenašel. Po otcově smrti se Yvain a její sestry (Giny) ujala jejich babička Elena. Yvain vyrůstala v ne příliš bohaté rodině ale ani ne chudé. Yvain svou většinu života do 15ti let strávila na místních plážích a poté co ji označili, tak nerada opouštěla svou babičku a zárověň i sestru. Její sestra byla ještě mladá a nevěděla o co vlastně zatím jde ale přesto když se jako starší ptala kdy se vrátí Yvain babička ji vždy řekla pravdu. Stýkávali se spolu, když měli rodiče možnost návštěv. Yvain milovala pláže a přírodu i většinu života ve škole strávila venku, vždy když měla možnost. Její historie není moc zajímavá a nerada o ni moc mluví. Hned po tom co přežila přeměnu rozhodla se žít nový život a to tak, že se dala na učitelku. Odjakživa byla dobrá v šermu a bojovém umění a to se rozhodla také vyučovat. Je to její vášeň a tu chce rozšířit i do jiných srdcí. Srdcí svých žáků/studentů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama